Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullosok és Staffordosok...

Pitbullosok és Staffordosok ilyen nyakörv honnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. láttam a neten egy képet amin egy amstaffnak vagy pitnek egy gyönyörű nagyszemű díszfojtója volt. honnan tudnék venni hasonlót? az ár nem számít


[link]


2015. okt. 26. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Jóég...jóhogy nem már hajóláncot akarsz rátenni.

Ez a " nyakörv" nehéz, kényelmetlen egy kutyának, neked meg felesleges nagyzolás.

Kisebb kiszerelésben is vannak tuti nyakörvek.

2015. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bemész egy barkács, vagy vasboltba, vagy mezőgazdaságiba és ott méterre árulják a különböző vastagságú , minőségű láncokat.
2015. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1., csak hogy tudd, ennél a fajtánál direkt szoktak súlynyakörvet használni az izmok edzése gyanánt.

Gondolom a kérdező sem napi 24 órában tervezi rajtahagyni a láncot.


Amúgy meg kérdező jól mondja a 2., én is kertészáruházban vettem láncot, méterre árulják.

2015. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Barkácsbolt. De mi is az a "pit bull"?
2015. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

"csak hogy tudd, ennél a fajtánál direkt szoktak súlynyakörvet használni az izmok edzése gyanánt."


Miért?


Ennél a "fajtánál" ilyen miért kéne?

Talán mindegyik kölyök nyak izomsorvadással születik????

2015. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez a lánc egy ilyen, a képen látható vasgyúrón még talán jól is mutat, de a legjobb, hogy a sok fészbúkhuszár a 15 kilós kis pibbú-keverékére is ráteszi, a kutya meg seggel előre halad, és húzza maga után a nyakörvet... :D


Kérdéshez vissza.

Ezt díszfojtónak hívják? Inkább hajólánc. Okés, hogy nem akarod rajtahagyni 0-24- ben, de én rosszul jártam az ilyen, jóval kisebb nyakörvvel: mintkét staffimnak kikezdte a nyakát, becsípte a bőrt. Egysoros fojtó volt mindkettő, sosem alkalmaztam durván vagy hozzá nem értően. Imádkozz, hogy a kutyusod ne legyen ennyire érzékeny az ilyesmire, az enyéimnek hónapokig tartott a kidörzsölt bőr teljes gyógyulása.

2015. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, mindkét.

Késő van. :D

2015. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A félreértések elkerülése végett, egy ADBA pit bull súlya általában 15kg körül mozog.


Kérdező, tényleg barkácsboltban kapható ilyesmi. Viszont én azt mondom inkább készíttes egy 5cm széles hevedernyakörvet amit testreszabnak neked (például a VagusDog-nál) vagy pedig az El Perro modelleket tudnám még ajánlani. Véleményem szerint mutatósabb darabok, nem utolsó sorban strapabíróak és kényelmesek.

2015. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor a fészbúkon minden suttyónak valódi amerikai pit bullja van? o.O Neee.. :D Még a faluszéli Rezső is úgy fotózza a kutyáját, mintha a tengerentúlról vette volna.

Igen ritka fajta még mindig Magyarországon.

2015. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez már a nevetség kategória. Egyszerűen idétlen egy kutyára ilyen "hajóláncot" aggatni, mint "hétköznapi viselet". Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen aktív kutya aki állandóan mozogna, szaladgálna, jól érezné magát benne. De úgy tűnik bizonyos rétegek manapság az arany kutyalánccal vágnak fel, a kutyára meg majd arany hajólánc kerül.
2015. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!