Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Westinek mennyibekerül kb a...

A Westinek mennyibekerül kb a szőr vágás és kozmetika, hányszor kell nyírni vinni?

Figyelt kérdés
Westit szeretnék kb mennyibe kerül?

2015. okt. 26. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszi:)
2015. okt. 26. 21:18
 2/4 anonim ***** válasza:
A westiek úgy 120 ezernél kezdődnek, a szőrüket 2-3 havonta szokták vágni, nálunk a nyírással, fülpucolással, karomvágással, és bűzmirigy kinyomással 3500, de ez kozmetikusonként változó.
2015. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Vigyázz, mert van itt az oldalon pár rettentő gonosz és rosszindulatú "ember".


Pár hónapja, talán már években is számolható, a tesómnak (felnőtt ember) szerettem volna egy Westit ajándékba venni. Tudom, hogy szerette volna, meg minden, tehát nem az a plüssmaci dologról van szó.


Aztán 1-2 hozzászóló kivételével, volt elég bunkó hozzászólás is.


Majd valaki (talán egy nőnemű lény) tökre nekem esett, hogy mégis hogy képzelem, ha itt kérdezgetek, akkor nekem nem való ilyen kutya.


De itt most nagyon lerövídítettem, és diplomatikusan fogalmaztam.

2015. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Westiet nem nyírnak. Trimmelnek. Persze, rengeteg westie van megnyírva, mert a gazdája nem ismeri a kutyája ápolásának mikéntjét, a kozmetikusnak meg sokkal gyorsabb lenyomni géppel.
2015. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!