Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius K9 IDC Powerhám kiegész...

Julius K9 IDC Powerhám kiegészítő?

Figyelt kérdés

A Julius K9 hámokhoz ahogy láttam lehet kapni LED-es lámpát, amit a hámra lehet tenni. Akinek használja attól azt szeretném kérdezni hogy mennyire jó a termék? Megfelelő terjedelmű/minőségű fényt ad?


A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2015. okt. 26. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség és drága is. A tépőzáras felirat helyére lehet tenni. Sokkal olcsóbb, ha veszel egy szilikonos bicikli LED lámpát és azt teszed a foggantyúra, de még tutibb ha ilyet veszel és két oldalt a bújtatóba akasztod:

[link]


Én ez utóbbit használom, és többszáz méterről láthatóak a kutyák, ráadásul szín alapján még azt is lehet tudni, hogy melyik kutyáról van szó.

2015. okt. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Amúgy az általam említett lámpát nem a tépőzárra kell tenni, hanem van egy direkt erre kialakított gumi pánt a hámon.

2015. okt. 27. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, van olyan is. Az még nagyobb marhaság. :) Mondjuk én nem adtam pénzt azért a lámpáért, de volt egy olyan ami pont a pántba illett és kipróbáltam vele. Nagyjából a kutya fejének az egyik oldalát világítja meg, ha nem szemből nézed a kutyát, hanem a lámpával ellentétes oldalról, akkor már 10 méterről is alig látszik. Mondjuk nekem hosszúszőrű kutyáim vannak, tehát még az is közrejátszik, hogy a szőr is takarja valamennyire a lámpát. Na mindegy, a lényeg, hogy nem jó. Ha a láthatóság a fontos, akkor az általam belinkelt párszáz forintos kerek villogóknál nincs jobb. Mindkét oldalra teszel egyet-egyet és nincs olyan szög, hogy ne látszódna a kutya.
2015. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!