Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időt kell foglalkozni...

Gom kérdése:

Mennyi időt kell foglalkozni egy csivavával minimum?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan annyit mint más kutyákkal. Mért kéne Neki több vagy kevesebb foglalkozás?????????????
2015. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NEM úgy gondoltam.Csak hogy mennyi az átlag?
2015. okt. 27. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd kitapasztalod. :)
2015. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösziii!Kb 3 és fél órám lenne rá.
2015. okt. 27. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem napi 3 óra elég nekik :)


Reggel séta,délután séta,este séta egyik mondjuk 1-1,5 órás séta,ahol jól kifáradhat.


Trükközöl vele,otthon is lehet vele játszani,meg amúgy is ott van veled amikor otthon vagy szóval szerintem így oké.


Persze úgy is látni fogod,minden egyed más vannak akik lustábbak,vannak pörgősebbek és vannak átlagosak :D

2015. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát a csivava az a fajta, amelyiknél ezt nem lehet megjósolni. Vannak tök jó pörgős, odafigyelős, sportos csivik, meg egészen lassúcskák is.
2015. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha keveset foglalkozol vele és egyedül van, szerintem depressziós lesz. Mit csináljon, akkor majd egész nap aludni fog. Akkor lehetne egy haverja legalább, hogy tudjanak egymással játszani.
2015. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A mamám otthon lenne vele.Vagy jobb ha 2 csivi van?
2015. okt. 28. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb? Két kutya kétszer annyi meló. Na jó, másfélszer, mert sétálni éppen tudnak együtt.
2015. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!