Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopszot mikor kell nyiratni...

A mopszot mikor kell nyiratni vinni? Milyen betegségei vannak amiket örököl és mennyire hangosan szokott horkolni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Minek szeretnéd a bundáját lenyiratni? És kutyáknál számít, hogy hangosan horkol? Vele alszol az ólban? :D
2015. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell nyiratni, nem birka.
2015. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mopszot nem kell nyíratni. Ki mondta ezt neked? Az örökletes betegségeknek a neten is utána tudsz nézni, illetve a tenyésztő is tud tájékoztatást adni a kutya betegségeiről!
2015. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A házban fog az én szobámban aludni és csak azért szeretném tudni
2015. okt. 27. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A mopszot nem kell kutyakozmetikushoz hordani a szőre miatt. Egyébként ez az információ alapvető kell(ene), hogy legyen, ha már mopszot szeretnél, mert ilyenkor illik legalább 4-5 forrásból (tenyésztői oldalak stb.) utána nézni a fajtának.

Hogy mennyire horkol egy butuska kérdés. Ez 1, realtív 2, minden egyed más 3, ha tényleg ilyen fajtát szeretnél és imádni fogod a kutyát nagyon mindegy

Nekem olyan fajtám van, amire egyáltalán nem jellemző, mégis szokott ugatni álmában, 3-szor már horkolt is és egyszer morgott, folyamatosan jár a lába álmában. És? Imádom ezzel együtt, egyáltalán nem zavar, sőt aranyos.

2015. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Besirtam a valaszokon, nagyon jok! :DD egyebkent halkan megjegyzem, hullik a szoruk baromira, asszem leginkabb a bezsnek es azert szoktak egy reteget egyesek nyirni beloluk, elvileg ugy kevesbe fogja hullatni.
2015. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!