Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha a kutyám minden nap...

Baj, ha a kutyám minden nap megeszik egy kiflit?

Figyelt kérdés
Még csak fél éves, nagytestű kutyus. Mikor hozzánk került, akkor kilopott a kukából egy teljesen száraz kiflit, nem vettük el tőle, hagytuk, hogy elmajszolja. Aztán néhány nap múlva megismétlődött ez. Ezután minden reggel kapott egy felet, most pedig már egy egészet. Elhízhat ettől?
2015. okt. 27. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
A száraz kifli és szára kenyér a legjobb fogkő eltávolító és olcsóbb, mint a dentastix. Úgyhogy egészségére a kutynak. :-)
2015. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Enyemek is esznek, kiflit, kenyeret, zsömlet, szarazon is meg frissen is:)

Am az elözö hozzaszolonak igaza van, sokkal jobb mint a Dentastix:)

2015. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baja nem lesz tőle, sőt. Kell is a szervezetének.
2015. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én egyáltalán nem adnák neki, nincs szüksége gabonára. A kutyának hús, csontos hús, belsőség való, nem kifli!
2015. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
# 4-es, Te tényleg teljesen hülyének nézel engem? Szerinted nem tudom mit eszik egy kutya? Biztos azért tettem fel ezt a kérdést is, mert kiflivel tömném éjjel nappal, nem? Nem szeretem ám a csak kötekedni tudó embereket... Gyengébbek kedvéért, a kutyáim normális KUTYÁNAK VALÓ ételt kapnak. A kérdés az volt baj lehet-e, ha ezen felül az egyikük megeszik nap fél/1 egész kiflit.
2015. okt. 28. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem allergiás rá, akkor baja végülis nem lehet belőle, ha nasiként adod. Az enyém is kérne ilyesmiket, csak ő az allergiája miatt nem kaphat. Azért figyelgesd, hogy ha egyszer elkezd vadul, sokáig vakarózni, tehát nem úgy, mint pl. egy csípés vagy valami után hanem kitartóbban, akkor lehet hogy a nasik, kenyérféléktől lesz, ez bármikor kialakulhat.
2015. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy az egy kifli már sok, de alapvetően nem lesz baja. Az enyém a kenyeret szereti:D:D
2015. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém minden ilxen péksütit szeret, suliban ezt kapja jutalomfalatnak. mondjuk hetente egy-két kiflit eszik így meg kb. nincs baja. én napi szinten, csak úgy viszont nem etetném.
2015. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!