Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már nagyon régóta szeretnék...

Már nagyon régóta szeretnék egy kistermetű kutyát ami jól megvan lakásban de anya nem engedi mert tisztaságmániás ráadásul az egész családban egyedül vagyok gyerek 12 vagyok nagyon jó lenne egy kutya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Időnként előjössz a farbával, hogy szeretnél egy kiskutyát. Közben telik az idő. Egyszer csak felnőtt leszel, megállsz a saját lábadon és akkor veszel egy kiskutyát, ha addig nem sikerül megszerezni.

Nagyon sokan vannak-voltak így, mint te.

2015. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nekünk van kis termetű kutyánk (máltai) és azért nehogy csak azt hidd, hogy nincs vele semmi gond. Ő is tud rettenetesen koszos és büdös lenni, mivel sajnos igényli a napi kettő sétát és hogy azon kívül engedjük ki a kertbe amikor ki szeretne menni, tehát a heti 1-2 fürdetés indokolt, különben nem lehet megmaradni mellette a szobában. És hiába tartjátok a házban, készülj fel, hogy sokat kell törődni és foglalkozni vele.
2015. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bollocks ***** válasza:
Tanuld meg a nem szó jelentését.
2015. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es, egy kutyának minimum 2 séta kell, főleg ha lakásban lakik. El nem tudom képzelni, hogy hogy is várnád el, hogy napi 2x pisiljen/kakiljon. Én van, hogy 5x leviszem, ha épp otthon vagyok..kell nekik a mozgás is, nem csak 10percre leugrok mert hideg van, hanem kell a jó 2 óra séta, bármilyen fajtáról van szó.


Kérdező: Hagyd. Ha erőszakoskodsz, az lesz, hogy kapsz egy kutyát, elkezdesz tini lenni, aztán jobb lesz a barátokkal a mozi meg a buli, mint a kutyával esőben hóban fagyban menetelni minden reggel és este, aztán leadjátok a gyepin/menhelyen. RENGETEG ilyen van, és mindenki eleinte azt mondja: Ááááá én nem leszek ilyen, én örökre szeretni fogom. Aha. Ja. Persze.


Szóval ha anyád nem engedi, akkor várd ki amíg elköltözöl és saját fizuból eltartod a kutyádat. Mi lenne, ha egyszer csak megmérgeznék, és mondjuk be kellene vinni a kórházba, mert haldoklik, de anyukád nincs otthon. Te nem tudnád megoldani, gondolkozz, nyilván van elég teher a vállán, ne akaratoskodj.

Ha nagyon kutyázhatnékod van, akkor menj ki egy menhelyre, és foglalkozz ott a kutyákkal. Lehetnél ideiglenes befogadó is, esetleg azt hamarabb megengedik anyukádék. Az arról szól, hogy ha tele van a menhely akkor keresnek ideiglenest, aki vigyáz a kutyára, tanítja, játszik vele, stb, közben a menhely hirdeti a kutyát, aztán ha találnak gazdát, összeismerkedtetik, stb. És lehetne kutyusod, még ha ideiglenesen is.

De ha ez nem, akkor mondom menj ki menhelyre, válassz ki egy kedvencet, és foglalkozz vele. Vagy több kedvencet :)

2015. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!