Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5 éves kutyám ürüléket...

1,5 éves kutyám ürüléket eszik. Mi lehet az oka? (Bővebb lent. )

Figyelt kérdés
Tavaly ugyanebben az időben (kezd hűvösödni, jön a tél) kezdte el enni más kutya ürülékét a parkban. Pl, nyáron se ette pedig kajában is ugyanazt kapja (nyersen eszünk). Vitaminhiánya lehet? Vagy mi lehet az oka, hogy ilyen időszakosan kezdi el eszegetni?

2015. okt. 28. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezt innen látatlanban nehéz megmondani.

Talán több tápanyagra lenne szüksége. Az is lehet, hogy szimplán éhes. Növelni kell a kajaadagját.

2015. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miket adtok neki nyersen?

Kellene vitamindús-barf "receptet-összeállítást" keresni, mert tuti hogy vitaminhiánya van. Esetleg lehetne neki vitaminokat is adni, vannak multivitaminok a kutyának is, megéri az árát. Béres vitaminban van kutyának való pl. De orvost is megkérdezhetsz, ő többet tud mondani (telefonon elég szerintem).De a mi kutyánk vitaminhiányos volt Royal Canin mellett, és úgy tértünk át Acana Ranch Landra (fogalmam sincs jól írtam-e le:D) meg vitaminokat is kap néha :)

2015. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ehes.. De egy honappal ezelott nem volt ehes? Ezt nem ertem az egeszben. Altalaban csirke,pulyka,marha,nyuszi, kacsa, borju a menu lazacolajjal, zoldkagyloval es heti 2szer furjtojassal.
2015. okt. 29. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a hideg közeledtével, ha kinti kutya, jóval többet, akár dupla adagot is igényelhet. Nekünk mind az 5 kutyánk (mármint nem egyszerre van 5, most 3 van, 2 sajnos már nincs velünk) olyan volt, hogy télire jól felhízlalták magukat, hogy bírják a hideget (akkor is, ha benti kutyák:D), nyáron meg volt, a kánikulában, hogy alig ettek. Ez a normális, szerintem teljesen egyértelmű. A melegben te sem tudsz benyomni egy fél csirkét:D
2015. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kanapé kutya, panelban lakunk :)

Az a baj, h ha tobbet kap nagyon el kezd hizni..

(mindenkinek megy a zold kezecske)

2015. okt. 29. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 5 hónapos és ugyanúhy megeszi a kutya és az ember kakit. A kutyák nagyon szeretik már megemésztett, rothadó dolgokat. Erről nagyon nehéz leszoktatni, nekem eddig nem megy, de nem adom fel.
2015. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmikor maskor nem eszik uruleket csak ebben az idoben, ahogy jon a hideg. Tavasz, nyar, osz ele, tel vegen sose. Itt szerintem nem rossz szokasrol van szo.

Holnap megyunk a tengerimalacommal varratszedesre majd megkerdezem a dokit, h tud-e valamit mondani latatlanban.

2015. okt. 29. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!