Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitesetek sürgőőős?!?!

Segitesetek sürgőőős?!?!

Figyelt kérdés
üdv! a kutyám a méregdrága kutyaházát elkezdte szétrágni! de nagyon durván az egyik oldalát már házilag kellet visszapotoljam mert kirágott egy nagy részt belőle. amstaffról van szó.. gondoltam rá be "kenem" az egész kutya házat piros paprika porral (amivel főznek) vagy pedig fekete bors-al.. melyik a hatásosabb? nem mérgező a kutyákra nézve?? help
2015. okt. 28. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Túl sok felesleges energiája van, játssz, képezd sétálj vele. És akkor garantáltan nem fogja.
2015. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy mèrgező-e a kutyádra de lehet hogy valami nem tetszik neki benne valami amit te nem tudsz vagy járt ott valamilyen más állat vagy idegen kutya szagát érzi rajta.De lehet hogy az segít ha bekened paprikával de ebben sem lehetünk biztosak.
2015. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szvsz a piros paprika semmit nem fog érni,még lehet a bors se.Mennyit van sétáltatva,mozgatva a kutya?
2015. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Mi anno a rendszámtáblánkat akartuk bekenni vele, mert kölyökkorában egy időben rákapott, hogy minden éjjel lerágja:))

De a biztonság kedvéért előbb megkóstoltattuk vele a pirospaprikát, és ízlett neki:))

Mi végül olyan cuccal fújtuk le a rendszámtáblát, amivel a tüzelő szukáktól tartják távol a kanokat, de ez rajtad nem segít, az nem megoldás, ha elűzöd a házából... Ezek szerint tényleg sokkal jobban le kell fárasztani.

2015. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fog hatni, az amstaff nem igazán érzi meg ezeket, legalábbis az enyém:D

Unatkozik, keményen. Játsz vele, ásasd, tanítsd, az amstaffnak napi 3-4 óra kell, ebben séta, játék, agyi lefárasztás kell. Bármit csinálsz, ha nem a házat mást fog szétszedni unalmában.

2015. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adjál neki rágni valót. Séta során összeszedett jó vastag faágat, persze, ne méterest. Marha csontot.Műanyag flakonokat, stb.
2015. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Az én kutyáim a szőlőtőkét, fa kérgét és a tető tartóoszlopait rágták meg, de csak 1,5 éves koruk előtt. Utána kinőttek a rágcsálós korszakból. Az erőspaprikával annyit értem el, hogy ahol az oszlopot bekentem vele, ott megpenészedett az oszlop. :(
2015. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!