Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus a corgi? Milyen...

Milyen kutyus a corgi? Milyen tapasztalataitok vannak vele?

Figyelt kérdés
Nekem borzasztóan megtetszettek, nagyon édesek. Viszont nem nagyon ismerem a fajtát. Persze, az interneten olvasgattam róluk, de személyes tapasztalatokat is szívesen meghallgatnék. Majd szeretnék magamnak egy kiskutyát, nem mostanában, de már gondolkozom rajta és mivel nagyon megtetszettek ezért átfutott az agyamon, hogy esetleg ilyen fajtát is választhatnék. A nagy szerelmem a Basset Hound, az előző kutyusom is ilyen fajta volt ezért ez a másik fajta, amin gondolkoztam, de a Corgik most nagyon megfogtak. Egyébként ahogy nézelődtem az interneten nem nagyon találtam tenyésztőket. Bassetek még vannak, de sok oldal már régebbi és nem igazán frissül ezért nem tudom...de a Corgi szerintem elég ritka lehet mert azt hiszem egy oldalt találtam összesen.
2015. okt. 29. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A Born to Be kennelre gondolsz? Van még azon kívül is azt hiszem, de tényleg nem sok. De a legjobb, ha írsz Trefán-Török Alexandrának, a Born to Be kennel tenyésztőjének, biztos szívesen válaszol majd a kérdéseidre.
2015. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pembroke Welsh corgiból van 4 kennel az országban jelenleg és az ára meghaladja a 300ezer Ft-ot, de a Cardigan Welsh corgi sokkal gyakoribb. Jó lenne tudni melyikre gondolsz.

A jellemükről és igényeikről a tenyésztőktől kaphatsz leghitelesebb választ, hazánkban csak kevesen tartanak Cardigan corgit, Pembroke-t meg nem tudják megfizetni itthon (legalábbis nagyon-nagyon kevesen) így érdemben, testközelből nem tudunk segíteni.

2015. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 komoly pembroke tenyésztő van itthon cardigan tenyésztőt 1et tudok. A cardik sokkal ritkábbak mint pembroke corgik és mind a kettőnek magas ára van itthon és külföldön is.
2015. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!