Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egyfolytában leszedi...

A kutyám egyfolytában leszedi a nyakörvét! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Elsőre féltem, hogy szorosra állítom, ezért laza lett és simán kibújt belőle, azóta eggyel beljebb csatolom és legtöbbször reggelre kicsatolva hever az ajtó előtt! (nem szoros, legalábbis ahogy írják 2 ujjam befér alá)

2015. okt. 29. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes kutyád van :)

Másrészt, otthonra minek rá nyakörv? Majd ráteszed, amikor sétálni mentek, aztán séta után otthon leveszed.

2015. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta itthon sem, de sajnos muszáj lett, én se szívesen teszem rá, de inkább, minthogy baj legyen.


Kertes házban lakunk és ha meglát az utcán egy macskát ülni vagy egy kóbor kutyát elsétálni teljesen megőrül és kiássa magát. Nyáron is meglépett, (először) nem volt rajta nyakörv, az úttesten rohangált és nem kistestű hogy ölben felkapjam és hazavigyem. Azt soha többé nem akarom átélni.

Amúgy szófogadó, nem tudom mi jött rá.. Aztán szerencsére hazarohant velem, de ahogy a kocsik között rohangált póráz, nyakörv nélkül... Soha többet.


És azóta kb. minden másnap leveszi a nyakörvet.

2015. okt. 29. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha letudja venni, akkor baj van (séta közben is ki tud belőle bújni). Hogy tudja kicsatolni? Nem ismerek olyan csatot, amit egy kutya ki tudna nyitni (a kérdés komoly). Ellenőrizd, hogy amikor feltetted át tudod-e húzni a fején, illetve ha erősen meghúzod nem nyílik-e ki a csat
2015. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem azért kínlódik vele egy darabig, meg séta közben nem azzal van elfoglalva, és ott a szemem előtt van és mivel tudja hogy rosszat csinál, ezért előttem nem szedi le. Ezért is csak tippelek hogy szerintem addig bizergálja a mancsával meg rázza magát, míg le nem jön.

Szerintetek megszokja valaha? :)

2015. okt. 29. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Viccen kívül fizikai képtelenség, hogy egy átlagos nyakörvet kinyisson egy kutya. Mondjuk tegyünk különbséget a kinyitotta és a kibújt belőle között. Vagy el van törve a csat része, vagy bénán van rárakva és kibújik, de kinyitni nem tudja, lehetetlen.

Fotózd le milyen fajta nyakörvetek van.

2015. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!