Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet szélgörcse egy...

Mitől lehet szélgörcse egy kutyának?

Figyelt kérdés
Bolognese kutyánk van. Az utóbbi időben egyre gyakrabban vannak szélgörcsei, pedig semmi nem változott az étrendjében. Bent van a lakásban, este leül a család, elénk fekszik a szőnyegre és néha nem lehet elviselni a bűzt. Próbáltam elhagyni a baromfihúst, mert olvastam, hogy van kutya, aki allergiás rá, de semmi nem változott.

2015. okt. 29. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a kutyának nem bélgörcsei vannak, hanem csak bűzöset ereget, az nem szélgörcs, hanem a sok állati fehérjét ilyen szagos, gáznemű végtermékekre is lebontják a bélbaktériumok.
2015. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, változó. A kutyámat nemrég műtötték, és így csak puha kaját ehet.Konzervet kap, a megszokott száraztáp helyett. Azóta ő is ereget, gondolom a konzervre váltás miatt.


De ha nagyon durva, szerintem érdemes lenne diétás táppal etetni, vagy olyan SZUPER PRÉMIUM táppal, ami gyomorproblémákra van. (nekünk Eukanuba vált be, mert mikor hozzánk került, akkor nagyon lágy volt a széklete)

2015. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak hússal eteted, vagy táp mellé adsz húst?
2015. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!