Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangon a 24. napon a...

Ultrahangon a 24. napon a magzatburok látható? Amennyi magzatburok van annyi kölyök is?

Figyelt kérdés
Tenyésztő akit kinéztem most tett ki képet az ultrahangról. Elég sok a foglalás és félek, hogy nekem már nem jut kiskutya. Az ultrahangon 4 magzatburok látható ( én vagyok a 6. foglaló)
2015. okt. 31. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak elbújni, ne aggódj :D Meg az, hogy egy képen van X darab kölyök, nem azt jelenti, hogy összesen annyi van. Plusz lehet, hogy mondjuk csupa kan születik, és előtted hárman vártak szukára, akkor rögtön nem a hatodik leszel. Nyugi, várd ki, amíg megszületnek :)

Az ilyen kérdéseidet meg nyugodtan tedd fel a tenyésztőnek, legalább beszélgettek kicsit :)

2015. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3-4 magzat látszott pont ilyen időben. 7 baba volt benne, úgyhogy nyugi. :)
2015. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:

Nem a magzatburok, hanem a gerinchúr szokott látszani.

Általában a fele látszik az UH-n, mint amennyi van benne. Pontos képet csak a röntgen ad, de azt nem csináltat az ember, ha nem muszáj.

2015. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!