Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

A Noé állatotthonból csak úgy lehet kutyát örökbe fogadni ha van saját lakásod. Viszont nekünk önkormányzati bérleményünk van. Azt mondták, hogy szereznünk kell egy 3 hónapnál nem régebbi papírt arról hogy még sokáig itt fogunk lakni és hogy az önkormányzat engedélyezi- e a kutyatartást. Viszont a lakás a férjem nevén van így neki kéne papírt szereznie de vele meg már elváltunk és nem is vagyok vele jóba. Kb havonta egyszer hazajön egy hétvégére és annyit látom. Csak a gyerekek miatt lakok itt. Ja és az örökbe fogadásnál is ott kell hogy legyen. Szerintetek mit csináljak? Az Illatos útról is ilyen feltételek mellett lehet csak kutyát örökbe fogadni? Vagy a Herosz állatotthonba hogy megy az örökbefogadás?

Előre is köszi a válaszokat.



2015. okt. 31. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, a többi felsorolt helyen milyenek a feltételek, szerintem az Illatos úton nincsenek ilyen megkötések, mivel az nem menhely, hanem sintértelep :(

Egyébként ezeket a feltételeket az élet hozta, mert sajnos sokan visznek vissza kutyát, macskát azért, mert kitették az albérletből például, és nem tudták az új helyre magukkal vinni az állatot.

2015. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Én az illatosról hoztam kutyát.

Ha gondolod privátban mesélek mindent.

Nem mellékest értem hogy hogy gondolkodik a Noé de ez kicsit abszurd,hogy milyen megkötések vannak. Így ne panaszkodjanak hogy így nincs hely úgy nem tudnak hova rakni állatot. Másképp is meg lehet szerintem ezt oldani, gazdát keressenek a kutyának, ne kiszolgáló személyzetet.

2015. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az odáig rendben van, hogy felelősen választanak gazdát a NOÉ-ban. De ilyen kikötéseket, igazolásokat megkérni már a túlzás kategória. van még menhely bőven Budapest környékén is. Nézz körül. Szeretni való kutya mindenhol található.
2015. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem íratjátok át a te nevedre a lakást? Most nem feltétlenül csak a kutya miatt, de bármi történhet, például az ex-férjed azt mondja az önkormányzatnál, hogy már nem kell a lakás, akkor te mész az utcára a gyerekekkel?
2015. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Á azt biztos nem csinálná meg.
2015. okt. 31. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!