Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecskemétiek! Hova viszitek a...

Kecskemétiek! Hova viszitek a kutyátokat sétálni?

Figyelt kérdés

Van egy lassan féléves kiskutyám, akit 1 hete kezdtem sétálni hordani, de mivel a város szélén lakom, ezért errefele csak erdős-mezős részek vannak, ahol se emberrel, se kutyával nem tudunk találkozni, max kerítésen keresztül látja a kutyákat.

Fontos lenne a szocializációja szempontjából, hogy kutyákkal találkozzunk, de én csak a lakótelepen, a panelok között látok néha kicsi kutyákat sétáltatni, az elég messze van, de ha azon múlna bevinném a városba is.

Ti merre jártok sétálni, ami jó hely?



2015. nov. 1. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyíri úti kórház és a szabadidőpark(ahol van a kilátó)között van egy fás-bokros terület ösvényekkel,padokkal.Belépés ingyenes.
2015. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg, tudom melyikre gondolsz!

Nem is gondoltam, hogy oda lehet kutyával menni, mások is szoktak ott velük lenni?

Engem főleg kutyatársaság érdekelne.:)

És köszönöm a válaszod!

2015. nov. 1. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet,furcsa,de én a macskámat szoktam oda vinni sétálni.

Többször is láttam már ott kutyásokat is.Szerencsére a macskámat nem zavarja.Ráadásul tiltó táblát sem láttam ott.

2015. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gom ***** válasza:
A Mátyás Király Általános Iskola mellett van 1 focipálya amellett meg van 1.
2015. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat nagyon aranyos lehet:D

Nekünk is van egy kiscicánk is, nagyon jól megvannak együtt a kutyával, szóval én csak örülnék, ha még macskával is találkoznánk:D

2015. nov. 2. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!