Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog dancing egy nem pörgős,...

Dog dancing egy nem pörgős, az átlagosnál nehezebben motiválható kutyával?

Figyelt kérdés
A kiskutyám fél éves, egy végtelenül nyugis, megfontolt és kicsit talán visszahúzódó teremtmény. Ha tanulunk, azért dolgozik a kajáért, de elég lassú és sosem pörög fel. Ennek ellenére szeretnék vele valamit sportolni, az agilityt, flyballt, frizbit kizártam, a dog dancing-re gondoltam. Nem vágyom arra, hogy dobogós helyezéseket szerezzünk a versenyeken, inkább azért csinálnánk, hogy legyen valami cél, amit el akarunk érni, hogy fejlődjünk, hogy egyre jobb értékeléseket kapjunk, hogy sikerélményünk legyen. Szerintetek lehetséges? Vannak esetleg tippjeitek?

2015. nov. 1. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a többit sem kéne kizárnod, ha nem apportos, az is fejleszthető és ezek gyorsabb, dinamikusabb dolgok, lehet, hogy sikerülbe velük egy kicsit felpörgetni. persze a dog dancing is jó lehet, ha azt élvezi.
2015. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
Először is próbáljatok meg olyan sulit találni, ahol sokféle sporttal foglalkoznak, és el tudnak indítani titeket a "pörgés" felé
2015. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Furcsa nekem, ha egy fél éves kutya nem pörög. Milyen fajta? Dog dancing jó lehet, csak türelmesnek kell lenned.
2021. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!