Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagytestű fekete fajtának...

Egy nagytestű fekete fajtának milyen neveket adnátok?

Figyelt kérdés

Még nincs ilyen kutyám,csak érdeklődök ti milyen nevet adnátok,nekem vannak elképzeléseim :)


Orosz fekete terrier


[link]


2015. nov. 1. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aldo, Argo, Apacs, Athos, Kozák, Koda, Kovu, Loki, Lobo, Lux, Rambó, Rigó, Rocky, Soma, Szasza, Togó, Zeusz, Zsandár
2015. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Athos,Koda jó!! :)


Én elképzelésem: a Toscana(Toszkána) rövidítve Tosca,Aramis,Zara


Persze,ha lesz lehetőségem ilyen fajtát tartani akkor törzskönyvi nevéből próbálok vmit alakítani,de ha nem tudok jót,akkor mindenképpen egy frappáns nevet szeretnék adni.

2015. nov. 1. 15:33
 3/8 bollocks ***** válasza:
Jó lenne tudni a nemét is.
2015. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt még nem tudom,milyen lesz :D


Hobbira fogom venni,meg nekem a neme nem fontos. Inkább szukát szeretnék,de ha hobbira csak kant adnak,mert úgy sikerült az alom akkor se szomorodok el,bár szuka párti vagyok :D


Azért nem írtam nemet.

2015. nov. 1. 15:43
 5/8 A kérdező kommentje:
1-2 év mire lehet ilyen kutyám,viszont már kenneleket nézem,mert tudom le kell foglalni a kiskutyákat. Szóval pár év mire nálam lesz egy kölyök :)
2015. nov. 1. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, mi lesz a törzskönyvi neve, és utána dönts. Lehet, hogy szuper neve lesz, és tetszeni fog. Vagy ha nem, abból is alakíthatsz vmit.
2015. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom gyerekes,de már annyira várom,nehéz a várakozás,hogy már neveken gondolkozok :D
2015. nov. 1. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Gopa, Shíba, Bruce, Enzo
2015. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!