Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor legyenek kiskutyák?

Mikor legyenek kiskutyák?

Figyelt kérdés

Szeretném a kutyámat ( törpe tacskó) fedeztetni

Novemberben kéne a fiú kutyához elvinnem vagy inkább Januárban?Annyit tudok hogy kb. 63 nap a vemhessége.

Meg még az lenne a kérdésem hogy egy fajtiszta tacskó kölyköket mennyiért lehet eladni,oltások nélkül? köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 1. 18:29
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo! Igen elgondolkoztam ezen is mar hogy a kutyam eletet kockaztatom hiszem elso vemhessege lenne.De az en kutyam nagyon gondoskodo amikor kismacskakat hoztunk haza azokat akarta etetni! Meg jatszott veluk. Ezert gondoltam hogy megadatom neki hogy lehet kislutyaja.remelem erted mire gondolok:/ Termeszetesen ha a kiskutyak rajtam maradnanak akkor en eltudnam oke tartani vagy ode ajandekozom masoknak.De feltetlenul megtartanek egyet
2015. nov. 2. 19:19
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Attól h játszik velük, nem jelenti azt, h benne vannak az anyai ösztönök! A kutyák amúgy sem vágynak az anyaságra! Szóval emiatt ne pároztatsd! Tacskó jellegű kutyákkal Dunát lehet rekeszteni!

És egy sztori: két csivavát pároztattak, több száz kilóméterre voltak egymástól, de a gazdik összehozták a randit. A végén kiderült, hogy rokonok voltak. Szóval attól, h a te kutyád máshonnan lett hozva, még lehetnek testvérek, mivel nincs törzskönyv, nem tudhatod!

2015. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Rendbem:) koszonom!
2015. nov. 2. 19:30
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád szülei lehetnek rokonok !!!!!

Ami pedig ordenáré nagy baj.

2015. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogd fel, hogy a kutyádnak nem okozna örömet egy alom felnevelése!!!!

Csinálja, mert muszáj. Ő nem akar "kisbabákat" ő nem akar anyuka lenni, csak csinálja, amit a hormonjai "akarnak".

Azzal teszel neki jót, ha nem kell tüzelnie, nem kell fedeztetni, nem kell végigszenvednie egy vemhességet, nem kell világra hoznia egy rakat kölyköt, nem kell őket szoptatni, nevelni, védeni.

Azzal teszel jót, ha ezektől megkíméled.

2015. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne add meg neki, hogy legyenek kiskutyái. Neki jobb, ha nincsenek, minden tekintetben. Ő nem ember, az ösztönei működnek ugyan, de nem okoz örömet, boldogságot neki, ha kölykei lesznek.

Hallgass ránk, ha szereted a kutyusod, akkor inkább ivartalaníttasd, és ne ellesd. Az ő érdeke ez, ezzel tennéd neki a legjobbat!

2015. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonpm a valaszokat! Meggyoztetek:)
2015. nov. 2. 21:00
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi pedig köszönjük, hogy hallgattál ránk. A kutyusod érdekében! :)
2015. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve,hogy a tacsiból annyi van, hogy lehet elajándékozni se lesz egyszerű. Nagyon sajnálom h ilyen helyről vetted,ahol se oltás, se chip. Euek mind szaporítók,nem lezz volna szabad őket támogatni.
2015. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Na ami a rokonságot illeti! A tks francia bulldogom Sopronból van. Egy Debreceni szukához vittem volna. Kiderült h az én kanom apja és a szuka anyja testvérek,ezért nem vittem.hozzá. Hála a törzskonyvnek.
2015. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!