Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jó kutyatáp?

Melyik a jó kutyatáp?

Figyelt kérdés

Két beagle kutyus tulajdonosa vagyok és kiváncsi vagyok milyen tápot javasoltok, mit vegyek nekik? Folyamatos terhelés alatt vannak hiszen minden nap agilityzek velük, ha időnk engedi erdőben csapázok velük de amúgy havonta van beagle túra és ezáltal minden hónapban erdőben túrázunk egy teljes napot plusz hétköznap 2 óra park, egyikkel dog dancingelek is (ezt csak azért irtam le, hogy lássátok, hogy fizikailag is és szellemileg is "terhelem" Őket)

Most egy ideig Eukanuba agility tápot ettek de sajnos ahol szoktuk venni oda már nem hoznak mert megszünt a szerződés vagy nem is tudom mi történt, rendelni meg nagyon drága lenne már. Szóval ki tud olyan aránylag olcsó, prémium tápot mondani nekünk ami megfelelne az elvárásaimnak?


2010. márc. 18. 14:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
71%
Royal canin
2010. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Orijen vagy Acana munkatápjai
2010. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A felsoroltak egyrészt marha drágák,másrészt pl.a Royal Canin a kutyák jó részénél hasmenést okoz(arról nem beszélve,hogy túl sok benne a gabona,nem éri meg az árát).

Van most néhány jobb új táp,pl.a Barca(kifejezetten munkakutyatáp)vagy az Eminent.

2010. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:
Ha két zsákot rendelsz, az Alpha-Vet ingyen házhoz szállítja az Eukanubát. Ráadásul olcsóbb, mint viszonteladó kutyás boltban. Ha eddig bevált, én nem változtatnék.
2010. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is az Alpha-Vet-nél veszem a tápokat. Min.20 ezres rendeléskor kihozzák ingyen. Kellett egy szerződés, engem úgy kerestek meg, hogy az egyik kiállítási naptárban látták a címemet. Ha gondolod elküldöm a megyédhez tartozó területi képviselő elérhetőségeit pü.-ben. Ha van törzskönyve a kutyáidnak, akkor szerintem nincs akadálya, hogy bevegyenek.
2010. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi nyolchónapos amstaffnak a közepes árfekvésben lévő, BIOMILL tápot adjuk.
2010. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Minden kaja simán lemegy nekik, még a nehezen emészthető is(most már nem kapnak olyat amit nehezen tud lebontani a szervezetük, eddig is csak azért kapták, mert nem tudtuk, hogy rossz de időközben okosodtunk mindig)

Szerintem marad az agilitys táp, most kaptam az infót, hogy a városunkban is van Alpha-vet bolt majd ott bepróbálkozunk :)

2010. márc. 18. 17:41
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Acana, Taste of the Wild, Orijen

Kicsit olcsóbb de még jó: Dog chow, Bio Plan

2010. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akiteki ***** válasza:
51%
Dog Chow silány színezékes kategória. Ne vezesd félre légyszíves.
2010. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A dog chow tényleg egy vacak, akkor már ha nem akarsz drágát, de jót, Happy Dog.
2010. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!