Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Catahoula...

Mit gondoltok a Catahoula Leopard kutyarol? Van tapasztalatotok errol a fajtarol? Milyen a habitusuk, a jellemuk?

Figyelt kérdés

#fajta #Catahoula #leopárd kutya
2015. nov. 2. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt gondolom, hogy szerencsésnek mondhatja magát az, aki egyáltalán képen látott már ilyen kutyát, nemhogy élőben. Ez annyira nem gyakorkérdésekes kérdés, hogy el se hiszed :D Keresd meg az egyetlen hazai kennelt, és tőlük érdeklődj :)
2015. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi akumi! Agility versenyen talalkoztunk eggyel elotte meg tvben lattam azota nagyon tetszenek. Kivancsi vagyok milyen tipusu kutyak. Titkon remeltem, hogy ismet segitesz nekem!:P
2015. nov. 2. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak kiállításon volt szerencsém összefutni vele - küllemre kétségkívül mutatós, különleges kutyák, a jellemüket viszont kevésbé ismerem.
2015. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Huh én ismertem egy ilyen gazdi-kutyus párost, még 2-3 évvel ezelőtt egy helyen laktunk.


Vadászkutya küllemű, bár sokkal erőteljesebb testalkatú mint egy vizsla.


A jellemét nem ismerem, feltételezem vadászebre hajaz.


Azt el kell ismernem, hogy nagyon jól nevelt egyed volt, soha nem láttam balhézni, bármilyen termetű, temperamentumú kutyák között tökéletesen viselkedett. (persze ez nyilvánvalóan a gazdája érdeme!)


Tanúja voltam egyszer, hogy a futin, egy zizzent tacskó aláugrott és elkapta/vagy megmarta a kutya heréjét....


A kutyás közönség lemerevedett,de mivel a gazdi is résen volt abban a pillanatban magához hívta a kutyáját...a kimenetelt tekintve akármi megtörténhetett volna.

2015. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!