Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kérni egy kis...

Dorka0317 kérdése:

Szeretnék kérni egy kis tanácsot ugyanis most Bichon Bolognese kutyust kapok és már nem kicsi tudtok adni tanácsokat? Pl hány naponta kel fürdetni? Minden nap fésülitek? Ha el megyek suliba meg lesz othon egyedül?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Két-három havonta kell kozmetikushoz vinni, majd megfürdeti és megnyírja. 2-3 naponta kell fésülni

Az egyedülléthez fokozatosan kell szoktatni, és míg kicsi, két óránként kell sétáltatni, utána már napi 3-4 séta elég neki.

De ezeket a tenyésztő is el tudná mondani.

2015. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Hát ezba kutyus már nem olyan kicsi 5 éves és most ezt ajándékba kapom. Hát én reggel 7:10kor elmegyek és 13:00-14:00-körül szoktam haza érni.
2015. nov. 2. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel sétálj, mozogj vele egy fél órát, mielőtt elmész. Ha hazaértél, megint, és estefelé tegyetek egy nagyobb sétát (másfél-2 óra). Így ellesz otthon majd, ha suli előtt és után is elfárasztod, megmozgatod.
2015. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem. Attól még szoktatnod kellene az egyedülléthez, és ahogy írta a második, reggel sok-sok mozgás kell neki!
2015. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!