Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem szeret! Mitől...

A kutyám nem szeret! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Anyukámat imádja... Ha anyukám a szobában van,ő is ott van,ha anyukám a fürdőben van ő is,ha anyukám eszik,megőrül... :( Ez rettenetesen esik nekem :(( Ha anyukám nincs a szobában,csak én,NEM HAJLANDÓ FIGYELNI!!! Egyáltalán ! Legszívesebben néha átmennék kutyába,és megmagyaráznám neki,hogy szeressen,mer én mindennél jobban imádom őt... Amúgy 3 éves Havanese kutyus... Anyukámba legszívesebben belebújna én meg itt szomorkodik engem utál... DE MIÉRT??? Én gondozom,én etetem,mindent én biztosítok neki...Örülök,ha néha odajön,mert unatkozik!! MIT TEGYEK???? SOS

2015. nov. 2. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki sétáltatja?
2015. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nincs előtte tekintélyed, míg anyukádnak van.

Őt tekinti "főnöknek", falkavezérnek.

Ez nem jelenti, hogy téged nem szeret.

A kutyák nem emberek! Vidd mindig te sétálni, és kezdd el tanítani, nevelni. Kezdj el tekintélyt szerezni előtte. A kutyákat így kell helyesen szeretni.

2015. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

hány éves vagy?


kiskorában ki kelt fel hozzá este/éjszaka?

2015. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoktad-e jutalomfalatokkal tanítani?
2015. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kutya szeretetet erősen összefügg a tekintéllyel és falka rangsorral.

Kulcs az általad vágyott figyelemhez:

-etetés (te etesd, de előtte kérj tőle valamilyen feladat teljesítést, nem "jár" csak úgy a kaja)

- sétáltatás (te vidd le, te döntsd el melyik irányba sétáltok, te irányítsd a sétát, értelemszerűen a kutya igényeihez alakítva)

- tanítás és szabálykövetés betartatása(tanítsd meg dolgokra, amiket később kérj rajta számon, ez nem csak trükkökre vonatkozik. Pl. ha nem mehet be konyhába akkor ha bemegy te zavard ki onnan, ha nem ugrálhat fel akkor te tiltsd le stb.

2015. nov. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ketten setaltatjuk, de mostantól majd kettesben is elmegyek vele!

Nem mondom meg hány éves vagyok, de elég fiatal 😕😕😕

2015. nov. 3. 06:50
 7/9 A kérdező kommentje:

Ám szoktam jutifalattal tanítani!! Régen jártunk kutyasuliba a baj csak a behívás volt.


Az még most se megy neki

2015. nov. 3. 06:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ám az amúgy
2015. nov. 3. 06:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Dögönyözzed jó erősen, azt szeretik a kutyák.
2015. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!