Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lány kutyusom nem guggolva...

A lány kutyusom nem guggolva pisil. Hanem felemeli a lábát ez nem gáz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

biztos hogy lány az a kutya?

Amugy nem gáz... az lenne a gáz ha nem pisilne.

Ki az isten figyeli, hogy hogy pisil a kutya??

De legalábbis engem nem érdekelne hogyan pisil. csak pisiljen

2010. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D
2010. márc. 18. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Egyszerű a megoldás: a kutyád nem lány, csak te azt hitted.
2010. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy gáz lenne. Ezt a kutyák egymástól tanulják el. Nekem is van olyan ismerősöm akinek a volt szukája úgy pisilt mint egy kan. Pedig ő ivartalanított is volt csak éppenséggel 3 kan kutya közt nőtt fel és a futtatón ahova jártak oda is sok kan kutya járt ki. Idős korában pisilt már csak úgy mint a lányok gondolom már nem bírta felemelni a lábát. Szerintem nem gáz max kan kutyának nézik majd a kutyád.
2010. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, nem gáz! Sőt én el hiszem neked, hogy szuka, és nem csak szukának hitt kan. Mivel ismerősöméknek volt egy középtermetű 1.000%, hogy szuka kutyájuk és 90%-ban úgy pisilt, mint a kanok, felemelt lábbal.
2010. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Néha az én szukám is csinálja : DD Nemtom miért, nemgáz. Ki szoktam nevetni : DD
2010. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. márc. 18. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
A mi kis lánykánk is csinálja, én arra gondoltam hogy mivel egész pici korától kezdve kan kutyákkal volt, tőlük leste el.
2010. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, az egyik ismerősöm kutyája is csinálja. Domináns természet a drága.
2010. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, többnyire a domináns szukák csinálják. 40 kutya közt dolgoztam, ott a domináns szuka kicsit emelte a lábát, tüzeléskor állandóan, és séta közben minden tizedik lépéskor "jelölt". A kanok sem mindig emelnek, enyémeknek, ha nagyon kell, és nincs mit jelölni (fa, emelkedő) akkor kicsit guggolva pisilnak.
2010. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!