Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtetszik a kutyának a hám...

Norbert98 kérdése:

Nemtetszik a kutyának a hám valaki mit tegyek hogy megszokja?

Figyelt kérdés

Van egy 4éves amerikai staffordshire szuka kutyám eddig 3soros folytós nyakörvvel volt sétáltatva teljesen jól sétált nemhuzott nem rángatta stb

Vettem neki egy julius k9 hámot rátettem aztán rá a pórázt és a kertbe sétáltam vele és nemtetszett neki hogy a hátánál vana póráz le akarja szedni vagy idegesiti ugat neki és körbe megy h leszedje mit tudok tenni hogy leszokjon erről és lehessen vele sétálni hámmal?



2015. nov. 3. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mért akarod hámmal sétáltatni? Mért nem jó a nyakörv?
2015. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert a folytós nyakörv nem tesz hosszútávon jot neki és kényelmesebb is neki a hám meg ha már megvettem akkor nem szeretném hogy porosodjon
2015. nov. 3. 18:40
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem fog róla leszokni! Maradj a nyakőrvnél!
2015. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És futni is szeretnék vele és nyilván ez alkalmasabb arra
2015. nov. 3. 18:42
 5/20 A kérdező kommentje:
Semmit nemlehet akkor csinálni?
2015. nov. 3. 18:42
 6/20 anonim ***** válasza:

Bocs 2.vok ( ez lemaradt ) :

Főleg nem 4 évesen!

2015. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem
2015. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazábol nem a hám idegesíti hanem hogy azon van a póráz a hátánál
2015. nov. 3. 18:47
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor magyarán dobhaton ki a hámot?
2015. nov. 3. 18:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Mindent meg tud szokni sok gyakorlással, figyelemmel, türelemmel.


Illetve lehet sokk terápiát használni, de erre kevés szerető gazdi képes, magam sem lennék a híve.


AMúgy szerény véleményem, lehet lepontozni, egy jól nevelt kutya mindent eltűr a gazditól, ami nem fáj neki. És a hám nem fájdalmas, csak szokatlan neki. Egy kicsit esetleg hisztizik, de meg fogja szokni.


Próbáld ki, hogy nem a kertben teszteled, hanem rárakod, és normál séta, mint a világ legtermészetesebb módja. A kutya megérzi, ha te is bizonytalan vagy.

2015. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!