Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom hogy mit kezdjek a...

Nem tudom hogy mit kezdjek a kutyammal mivel az utobbi idoben elkezdte ragni a fat az udvarban es teljesen szetszedte. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

A kutyam (lassan 1 eves) az udvarban levo ket fat elkezdte ragni es teljesen szetszedte. Ameddig felert odaig teljesen szetszedte.Mivel mostmar azt a fat nem tudja bantani elkezdte a masikat. Nem tudom hogy mit cinaljak. Mar probaltam hogy odacsaptam neki amikor lattam hogy elkezdi vagy reggel kimentem es lattam hogy minden szanaszet van. Azt is probaltam mar hogy beborsoztam hogy ne menjen oda. De ezek a modszerek nem valtak be.

Ha tudnatok tanacsot adni azt akkor nagyon megkoszonnem!:)

Elorre is koszonom a valaszokat! :)


2015. nov. 3. 20:36
1 2
 1/13 bollocks ***** válasza:
Biztos, hogy kutya, és nem hód? Amúgy séta, fárasztás.
2015. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég fura egy kutyától... erélyesen parancsolj rá, amikor csak csinálja. Nekem bevált, amikor a veteményesben kószált :)
2015. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tegyél vaslemezt a fa törzsére olyan magasat, hogy ne érje el. Közben foglalkozz vele többet, vegyél neki rágókákat.


Nem most váltja a tejfogait? Lehet az fáj neki, szóval irány az állatorvos megnézetni az ínyét nincs-e begyulladva, illetve vegyél neki pár jó erős, masszív rágókát, hogy inkább azt rágja.

2015. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyit sétáltatod naponta?
2015. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A miénk ennyi idős korában a cipőinket rágta szét. Akkor már inkább a fa kérge.
2015. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kutyád van, de ez annak a jele, hogy unatkozik. Sétáltasd, fáraszd többet/sokat,taníts neki dolgokat, játssz vele.
2015. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mesélj arról, mennyit szoktál foglalkozni vele? Séta, játék, tanulás hogyan alakul a nap folyamán?
2015. nov. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 fajta kutyánk volt eddig ,mind imádta rágcsálni, mindegy mennyit fárasztottuk:D Csak néha már fekve csinálta menni nem bírt:D:D Kapjon több csontot szerintem, velős csontot, hátha attól abbahagyja. De legjobb lenne ha elkerítenéd hgoy ne féjren hozzá. Emiatt amúgy ne verd meg!! nem értem hogy miért akarja mindenki a tanítást, nevelést veréssel megoldani...
2015. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat mivel iskolaba jarok nem mindig van idom arra hogy minden nap elvigyem setalni.Heetkoznap ugy haromszor viszont hetvegen nagyon sokat setalunk. Hat mar levaltotta a fogat. Amugy amstaff kutya. Az a baj hogy nem lehet ezeket a fakat ugy elkeriteni. Nagyon nagyok es szelesek az agai.Az a baj,hogy nala nem segit az hogy ha raszolok :( nemtudom hogy mit lehetne tenni.Majd talan holnap bemegyek az allatboltba aztan veszek neki ragokat (mar volt az is de kivegezte)
2015. nov. 4. 15:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Amstaff? Kezdhetted volna ezzel is:D:D Így már minden érthető:D


Nekem is van, ő a legdurvább az eddigi 3 kutyámból:D:D Hozzám felnőttként került, de mindent megrág, amit hagyunk neki:D Plusz felássa az egész kertet, meg az utcát..istenem még a fémet is szétrágja ha olyan kedve van:D:D

Amúgy az amstaffnak (legalábbis a miénknek) napi (!) 3-4 óra fárasztás kell, ebben nem csak fizikai, hanem szellemi fárasztásnak is kell lennie, hogy ne rongáljon, hanem pihenjen. Az enyém hamar újratöltődik, mit neki egy hétvégés kirándulás, hétfőn reggel pörög ugyanúgy mint máskor:D

2015. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!