Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az uszkár kb. :mennyibe...

Az uszkár kb. :mennyibe kerkerül? A kozmetikus sokba kerül és milyen a természetük, jellemük?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:
És szeretnek a gazdi ölében feküdni?
2015. nov. 4. 20:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sokallod a kozmetikust is, akkor te ne akarjál ilyen kutyát!!!
2015. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ára 100 ezertől felfelé.

A kozmetikust nem tudom.

2015. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

én 250 000-ért vettem az uszkárom

a nyírás 3000-4000 korul van, én magam nyírom az enyémet

az uszkárok igazi társasági kutyák, igénylik az ember közelségét, nem bírják a magányt, nagyon mozgékonyak, de a lakásban is elhevernek ha le vannak mozgatva, mi agilityzunk hetvegen es hetkoznap is sokat játszunk, labdázunk, tanulunk. A hiedelemmel ellentétben az uszkár nem egy kanapé kutya, kell neki a mozgás és a foglalkozás. A bundáját naponta kell fésülni és havonta nyírni, ha csak nem akarod hosszabb fazonban tartani. Nagyon ragaszkodók, a gazdi a mindene, de mindenkivel barátságos.

2015. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a törpe gépes nyírása fürdetéssel átlagban 3000-3500.

a gépes és ollós nyírása fürdetéssel 4500-5500.

3 havonta minimum.

a közép vagy az óriás nyírása arányosan többe kerül,mert többet kell nyírni,ollózni.

2015. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tenyésztőtől vegyél, ahol betegségekre is szűrik a kutyákat, ára 150 ezertől felfelé.

A kozmetikus nálunk 4300 Ft (ollós, és gépes nyírás, fültisztítás, karomvágás, fürdetés), kb. kéthavonta viszem a törpe uszkáromat.

Nagyon ragaszkodó, energikus kutyus, szeret tanulni. Az enyém elég öntörvényű, megválogatja kivel barátkozik, de annak lesi minden mozdulatát. Egyedül is elvan hosszú ideig, kicsit ugatós (nem amikor egyedül van, hanem inkább más kutyákkal együtt), nem agresszív, de mivel már 12 éves lesz, nem szereti ha pl gyömöszölik, piszkálják a gyerekek, és ilyenkor inkább elvonul.

2015. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!