Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kong, mire jó, érdemes venni?

Kong, mire jó, érdemes venni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire jó:

[link]


Érdemes venni? Igen, ha nem a gagyi, ócska utánzatot veszed, amit fél nap alatt ledarál.

2015. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó? Ez egy játék fajta (több féle van belőle), elfoglaltság a kutyának. Nekem harang alakú, tölthető van (igaz nem szoktam tölteni). A kutyám imádja, hol lefekszik rágcsálni, hol felemeli és "pattintja" magának. Nagyon strapabíró (nekem piros van). Kb. minden szétszed a kutya, de ezt nem sikerült neki. Igaz vannak már rajta fognyomok, de semmi komoly, fél éve nyúzza napi szinten. Eldobni is szoktuk neki, nagyon élvezi, hogy össze-vissza ugrál. Eldobni azért is szeretem, mert bele tudok nyúlni ujjal a belsejébe így nem kell a már nyálas-koszos külsejét tapogatnom. Szerintem megéri, bár drága tudom.
2015. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!