Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pulykaszárny nyersen?

Pulykaszárny nyersen?

Figyelt kérdés
Barfozunk és most adtam ilyet először a kutyámnak. Miután nekiállt, láttam, hogy mennyire szikánkosan törik és elvettem tőle. De pár szilánk lecsúszott szerintem. Most aggódom nagyon.

2015. nov. 5. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdésed?
2015. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek, hogy kiszúrja a belét. Adtatok már ilyet ti is? Nem volt gond?
2015. nov. 5. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy rakás kutya eszik egész életében főtt szilánkosra törő csirkecsontokat anélkül, hogy bármi baja lenne, nyugi. Ritka, hogy gondot okoz.

Amúgy én is etettem már pulykaszárnyat, de nem tapasztaltam, hogy szilánkos lenne. Plusz ugye mivel nyers, gyanítom, hogy a gyomorban felpuhul, és semmiféleképpen nem fog szúrós formában a bélbe kerülni.

2015. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál! Mindenesetre inkább marad a csirkeszárny és az összes többi, amiket idáig kaptak.
2015. nov. 5. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen kap a kutyám pulyka/csirkeszárnyat. Soha semmi gond nem volt még vele.
2015. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mehet nyersen, szilánkosra hőkezelés után törik, ha barf szerint etetsz akkor ezt tudnod kell.
2015. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele de ez olyan szilánkos és éles darabokra tört, hogy csak na! És vastagon húsos volt. De ahogy leharapta a végét, tök hegyes volt. Miután elvettem,hogy levágjam róla a húst, a kezembe maradt jó pár szilánk. De azóta már kakilt és köszöni, jól van. Mindenkinek köszi a választ!
2015. nov. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!