Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a harapdá...

Hogyan szoktassam le a harapdálásról?

Figyelt kérdés
8 hetes német juhász kutyám van és állandóan harapdál. Hogyan lehet leszoktatni róla? Vettem neki ilyen rágcsálni való csontot, labdát, van kint neki maci rongy minden ami eszembe jutott, de még így is előszeretettel harap a bokámba. Gondolom most még azért meg kicsi és játszani szeretne, de le fog szokni róla?

2015. nov. 5. 13:26
 1/4 anonim válasza:
52%
Persze, hogy le, még kölyök.:)
2015. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, le fog szokni róla, addig is, ha nagyon bedurvulna a harapásban, kicsit sikíts fel és hagyd ott, vagy rakj a szájába valami gumijátékot ha rákezd. Nekem most van az első kutyám, aki majdnem 6 hónapos, én is féltem, hogy nem fog leszokni róla, de aztán valahogy magától abbamaradt. Persze 1 hónapja mindent megint összerágott a fogzás miatt, de ez is normális, nyugi ki fogja nőni.:)
2015. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az, hogy harapdál, a szocializálódásának a kezdete. Teljesen normális dolog. Náluk ez a játék alakítja ki lassan a falkabeli rangsort. Én nem ajánlanám, hogy sikítozz. Gondolkozz az ő fejével. Ez egy játék, amit szeretne "megnyerni". Domináld le, de csak gyengéden. Én meg szoktam fogni a nyakát, szemből, és gyengéden a földre nyomni. Nem kell erősen csinálni, ez csak egy jelzés. Ugyanolyan, mintha a testvére csinálná ezt a játék során. :)
2015. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!