Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyulit, mit...

Találtam egy kutyulit, mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Szóval, találtam egy 4-5 hetesnek kinézö kutyit. (Futásközben az út mentén) Megsajnáltam a kis árvát és hazahoztam. De mivel soha nemvolt még ilyen kis kutyám nem tudom, mit tegyek vele. Ránézésre Pincsi, de gondolom keverék. Mit adhatok neki enni (ami itthon is fellelhetö, vegyek-e neki tápot, Szobatisztaságra hogyan tudom rászokatni, esetleges "gyerekbetegségek" elkerülése\felismerésében is adhatnátok tanácsot. Előre is köszönöm.

2015. nov. 5. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%
Picinek való tápot vegyél és áztasd be. Mi anno napi 5x adtunk neki, a csomagolásra rá van írva, hogy mennyit kell. Kecsketej is jó lenne neki.
2015. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát a környéken (miről beszélek, olyan isten háta mögött lakom hogy a saját környékbelim vagyok..) nem tudok neki kecske tejet szerválni. De tápot mindenképp megkapja. :)
2015. nov. 5. 15:38
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

SEMMILYEN TEJET NEM SZABAD NEKI ADNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nem ksikutyának való, az más faj teje, nem kutyának lett kitalálva. Kölyöktápot vegyél neki.

2015. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem kap kecske tejet, el ne kezdjen nekm itt mekegni. Na de komolyra fordítva a szót felfogtam , tejet kizártuk.
2015. nov. 5. 15:42
 15/17 A kérdező kommentje:
Az jó, ha sokat alszik (bár nemtudom ilyen picurnak mi a sok)? Alszik egy félórát-3\4 órát , fel kel iszik (vizet), futkározik a lakásban megharapdálja a lábam aztán lefekszik szundizni megint.
2015. nov. 5. 15:46
 16/17 anonim ***** válasza:
piuci még, persze hogy sokat alszik. De játék és evés illetve alvás után nagy valószínűséggel ki kell mennie.
2015. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki a kecsketejes választ lepontozta, az nézzen utána, mert igenis,a kiskutyáknak adható kecsketej kiegészítésképpen. Tehéntej kizárt, de kecsketejet forralva ajánlott adni!
2015. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!