Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadott beagle mennyi...

Örökbe fogadott beagle mennyi idő alatt szokik hozzánk? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Menhelyről hoztunk haza egy traumatizált beagle-t, az állatorvos szerint másfél-két éves lehet, hím egyed.


Kedden hoztuk haza, még nagyon visszafogottan, megszeppenten viselkedik.


Szerintetek mennyi idő alatt múlik el ez a megszeppent periódus?


Mennyi a napi minimális/ideális mozgásigénye?


Mivel lehet lefárasztani?


Válaszaitok köszönöm.


2015. nov. 5. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyedtől és attól függ mit élt meg.

Én kicsivel kevesebb mint kettő hónapja hiztam el egy 6 éves keveréket, az első 2 hétben meg se mozdult szinte, mostmár hangos nyüszítésekkel jelzi, ha kell neki valami, túrja a fejét, levakarhatatlan.:)

Jelzem az én kutyámnál volt ez, ő egy valószínűleg hajléktalanok kutyája volt.


Hogy lakásban vagy kertben van mindegy, kutyának leginkább a gazdi mellett van a helye. Napi 3 alkalommal minimum sétáljon, ez tartalmazzon kutyákkal való ismerkedést, szimatolgatást, szabadfoglalkozást.

Későbbiekben szinte biztos hogy fel kell keresnetek egy kutyasulit, ezzel a kutya is le van fárasztva. Különben aktív játékkal, tanítással nagyon jól le lehet fárasztani, fizikailag pedig jó pont ha mentek túrázni is.

2015. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!