Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bichon bolognese...

Van egy bichon bolognese kutyám es nem hagyja megolelni magat, miert? )

Figyelt kérdés
Par honapja van nalunk a kutyus eleinte ölebként viselkedettt de most màr nem hagyja hogy ugy mond ,,megöleljük" hanem eltol magatol miert van ez?
2015. nov. 5. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert öleb, még van saját egyénisége. Nem minden kutya szereti, ha nyúzzák.
2015. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyáknak is megvan a személyes terük, pont úgy mint az embereknek, kinek szűkebb, kinek nagyobb. A ti kutyátoknak valószínűleg túl sok az, ahogyan vagy amennyit ölelgetni akarjátok, több térre van szüksége. Az is lehet, hogy érte valami rossz élmény, pl. túlságosan megszorongatta egy gyerek, vagy meghúzták a szőrét.
2015. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Az ölelés, puszilgatás nem kedveskedést jelent a számára, hanem komoly ledominálást. Ezt figyelembe véve elég egyértelmű, hogy miért nem szeretik a kutyák.
2015. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ölebem nekem sem szereti, csak akkor, ha ő akarja. (palotakutya)

A keverékem aki majd 20 kiló, meg feszt mászik rám, és ölbe is szoktam venni :D

2015. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint az én boxerem, azt hiszi, öleb. Bemászik a lábam közé, ha leülök a földre, jön az ölembe. Fonyton a fenekemben van.
2015. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kutya nem szereti, ha ölelik, fenyegetőnek vagy kényelmetlennek érzi. Nem kell ölelgetni, nem baba, hanem kutya.
2015. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár hónapja van nálatok, kicsi még, izgága. Ha nem jó neki ne erőltessétek. Ha nagyobb és nyugodtabb lesz, lehet engedi majd. De szerintem egy kistestű kutyának rosszabb ha ölelgetik, mert szinte beterítitek. Egy nagyobb kutyát jobban lehet ölelgetni, bár ennek már nincs köze a kérdéshez :D
2015. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!