Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen rövid szőrű kutya...

Milyen rövid szőrű kutya fajták vannak, de nem horkolnak és nem sok mozgásigényük van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
tacskó ,de csak ha van lift..
2015. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%

Napi 1,5 óra egy kutyának sem elég!!!


Napi 3 séta kell egy panelkutyának!!!


a minimum:

-reggel 15-20 perc

-délután 1,5-2 óra

-este 20-25 perc

Plussz otthon játék,meg néha hétvégente kirándulások.

Ha ezt nem tudod megadni,ne legyen kutyád.Mi lenne ha napi 1,5 órád lenne arra,hogy a barátokkal együtt legyél,bulizzál,mozogjál, pisiljél kakiljál,amúgy otthon kell poshadnod.


Ne haragudj,de ez így állatkínzás.


Legyen macskád,azt nem kell sétáltatni.

2015. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%

Remek le vagyok pontozva,pedig jót írtam,de látom mindenki le van aki értelmes választ adott. (Y)


Kérdező,fogadd el,hogy napi 1,5 óra séta egy panelkutyának sem elég.Mozgatás,szobatisztaság szempontjából sem.


De ha annyira akarsz vegyél egy kutyát,de ha egész nap takarítanod kell a kutyád után,mert bepisil,bekakil.Na meg rombol,szét szedi a lakást,ugat,mert nincs mozgatva akkor ne gyere ide sírni!!!


Egyszerűen egy kutyának van egy igénye,ha azt nem tudod kielégíteni akkor egyszerűen ne tarts kutyát.Nem való mindenkinek.


Rövid szőrt is gondolom azért írtad,mert azt hiszed nem hullik,meg nem kell foglalkozi a szőrével,de hát egy rövid szőrű eb annyi szőrt hullajt egész évben,vedlési időben meg 3x annyit,hogy minden nao porszívózhatsz és még így is szőrös lesz a lakás.


Egyszerűen lerí a kérdésedről,hogy te csak dísznek vennéd a kutyát,mert semmit nem akarsz foglalkozni vele.


Vegyél hörcsögöt,macskát azokkal kevesebb a gond.

2015. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

86%-os, azért vagy lepontozva, mert váltig állítod, hogy kínozná a kutyát.

Tudod hány kutyának kell a világban kibírnia 8 órát egyedül? Egyik sem hal bele, ha utána rendesen le van fárasztva. A kérdező is valószínűleg tisztában van vele, hogy a napi 3 egészségügyi séta kell (már csak azért is mert panelban lakik), gondolom a másfél órát ezen kívül értette, annak meg a tartalmától függ, hogy megfelel-e.

2015. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pedig akármilyen fura, a három pisi/kaki elég egy kutyának, bőven hozzá tud szokni. (Ja, és nekem is elég sokszor a napi három, szóval csak nyugodtan zárd be azt az ajtót.)

Fejtsd ki nekem légyszíves, te hányszor viszed le a tiédet pisilni? A lemozgatós sétát ebbe ne számold bele.

2015. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak csöndben jelzem, hogy a rövid szőrű kutyák szőre sokkal jobban hullik, mint a legtöbb hosszú szőrűé. Uszkár, bichonok pl. egyáltalán nem vedlenek.

Nekem yorkshire terrierem van, és egyáltalán nem hullik a szőre. 9 éves lesz, az utóbbi 1-2 évben szokott horkolni, de engem nem zavar.

2015. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%

14-es!!


A kérdező írta


"Panelban lakom. Napi 1,5 órára vinném le sétálni."


Nem írta,hogy napi 3x és ebből egyik séta 1,5 óra,én azt veszem ki,hogy ő egy nap leviszi 1,5 órára. De ha elosszuk 3-al az az fél óra egy séta az is kevés!

2015. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!