Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitas elott ihat a kutya?

Ivartalanitas elott ihat a kutya?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy enni 12 oraval elotte mar nem, inni pedig 6 oraval elotte mar nem szabad.

Az asszisztens, vagy nem tudom akivel beszeltem telefonon, azt mondta inni barmikor ihat elotte, viszont neki annyira nem hiszek, mert mondott par hulyeseget a mutetrol is, amit en javitottam ki. Tapasztalatok, vagy pontos infoja valakinek?



2015. nov. 6. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Azt csináld amit az orvos mondott. Azért ő az orvos és nem az asszisztens.
2015. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szabad. Kibírja a kutya, ne aggódj. :) Inkább feleslegesen szomjazzon kicsit, mint hogy baj legyen.

Nekem ugyan cicám van, de ő se ihatott a műtét előtt órákkal - pedig nyáron a nagy hőségre esett a műtét. :S Nem lett semmi baja. :)

2015. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizet is ki lehet hányni, ezért nem szabad X-idővel előtte itatni.
2015. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elso te nagyon hulye vagy! Sehol sem az orvos a 'call-girl' !

Tobbieknek koszonom, nekik ment a zold kez!

2015. nov. 6. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Én vagyok a hülye? Tán én írtam ki ide kérdést, annak ellenére, hogy az orvos már elmondta hogy mit mikor lehet és mikor nem? De még oda is írod, hogy az asszisztensnek eleve nem nagyon hiszel. :D Pontozz csak le nyugodtan, attól még te maradsz a birka.
2015. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Te erted is mit irsz vagy csak nyomogatod a betuket? Ki mondta neked hogy beszeltem az orvossal??? Valaszolj mar erre legyszives.

A masik, leirtam mar hogy az asszisztenssel beszeltem aki alig volt kepben, igy jo hogy utana kerdezek olyanoktol akik mar tulestek rajta, es mint kiderult tenyleg nem szabad innia, ugyhogy igazam volt.

Ja, igen. Te vagy a hulye. Menjel legyszives gyakorold az ertelmezest mert latom nem megy. Tovabbi szep estet!

2015. nov. 6. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám ihatott bármeddig műtét előtt.

Kicsit meglepődtem, mert én is úgy tudtam, hogy nem szabad, de megnyugtatott, hogy semmi baja nem lesz.

És nem is lett.

Nem egy hentesről van szó, nagyon jó orvos.

2015. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!