Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zsíros farhát, hasmenés?

Zsíros farhát, hasmenés?

Figyelt kérdés

Kicsit szeretném hízlalni a kutyám télre, így elkezdtem kiegészíteni az ételét zsírosabb bőrös farháttal. Amúgy Prey szerint etetek. A 800g adagból kb 250g volt a farhát, de így is meghajtotta körülbelül 3 órával később.

Mennyi idő lehet körülbelül mire megszokja a zsírosabb darabokat? Egyáltalán hozzá fog szokni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2015. nov. 6. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Törvényszerű a létrejövő hasmenés, hiszen abnormálisan fokozott epeelválasztás a következmény. Nem lehet hozászokni és hülyeség az egész, nem a zsíros tápláléktól lesz kövérebb a kutya.
2015. nov. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy a belsőség a sok? Az is okozhat hasmenést. A prey meg ugye napi szinten előírja.
2015. nov. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudok róla, hogy ehhez hozzá lehetne szoktatni a kutyát. Vagy bírja a zsírosat, vagy nem.
2015. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mas otletem nincs mar a hizasra..
2015. nov. 7. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Növeld mellé a csontos részt is pl. bőr nélküli nyakkal (lehet kacsa, liba is, nem csak csirke).
2015. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Szénhidrát.

Vagy próbálj ki másféle zsírt, nem mindegyik ugyanolyan. Én pl. jó zsíros nyúlnyesedéket veszek, attól szépen híznak, és olyan kis gyenge zsírok, hogy öröm nézni. Mondjuk az enyémek bírják a tömény kacsahájat is, pár dekát kapnak minden nap :D Kísérletezni kell.

2015. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!