Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megnyalta a patkányir...

A kutyám megnyalta a patkányirtót, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
A melléképületünkben, egerek vannak így ilyen papíron ragadós patkányirtó van, 10mp-re nem figyeltünk oda és a kutyánk bement és kihozta, de rögtön elvettük, kicsit ragad az orra alatt. Lehet valami baja tőle?
2015. nov. 7. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs a csomagolasra rairva, hogy mit kell tenni, ha veletlenul ilyen tortenik? vagy ha erintkezik mas allattal, mint patkannyal? :/ remelhetoleg semmi baja nem lesz, en nem szaladnek egybol allatorvoshoz, megmosdatnam es itatnek vele sok vizet, figyelnek ra egesz nap, es ha valami furcsa dolgot csinal, akkor elvinnem. de ha elviszed allatorvoshoz, akkor fontos lehet, hogy vidd magaddal a patkanyirtonak a csomagolasat, hogy tudja az orvos, hogy milyen kemiai osszetevok vannak benne.
2015. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megtalálta ma dobozát, és az van ráírva, hogy nem mérgező. Majdnem biztos voltam pedig, hogy mérgező, de most megnyugodtam, köszi, hogy mondtad h nézzem meg :D
2015. nov. 7. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs mit, orulok, hogy segithettem :)



ui: olvasgasd wczes kozben a tisztitoszerek hatuljat, onnan jottek ezek az otletek :D:D:D eletmentoek!

2015. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ragadós patkányirtó miért lenne mérgező? Csak beleragad a patkány. Macskáink régebben heti rendszerességgel jöttek úgy haza, hogy az oldalukon hoztak egy ilyet, mert belefeküdtek :D
2015. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj bakker én meg azt hittem, patkányméreg! Ha ilyen ragadós izé, akkor nincsen baj!
2015. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!