Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer tapasztalatok?

Gom kérdése:

Boxer tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen a jelleme?Egy 10-es skálán mennyi a mozgás igénye?Más kutyával egy kertben megfér?Hogy fárasztjátok le/mit játszotok vele?Nagyon fázós?Van valamilyen gyakori betegsége?Szőr gondozás?

#állattartás #boxer #német boxer #kutya állat kutya tartás
2015. nov. 7. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg gyakori betegsége van, de a jelleme nagyon jó, kedves, jóindulatú, stb...
2015. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. nov. 7. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy örök bohóc, későn érő típus. Az enyém már majdnem 10 hónapos és még nem emeli a lábát, játékos, minden kutyával játszani akar. Nevelni kell már kiskorától kezdve, mert nagyon könnyen elszemtelenedik! Semmit nem szabad ráhagyni. Nagyon bújós, hízelgős, durván játszik, ha lehajolsz, szeret jó nagy állast adni a kemény fejével, akkor ugat, amikor nem kéne, amikor kéne, sosem. Csak kertbe nem való, kinti-benti kutyának inkább, és ha nem sétáltatod, akkor rombolni fog a kertben. Az enyém lakásban van. Mivel minden nap lefárasztom úgy, hogy vagy futtatón kitombolja magát más kutyával, vagy egyéb helyen rohangálhat SZABADON, de nem a kertben, mert az édes kevés, akkor a lakásban kb csak aludni fog. Nevelés kérdése, hogy megfér-e más kutyával, az enyém igen, meg még egy macskával is megfér.Szőrét egyáltalán nem kell gondozni. Állítólag hajlamosak a rákos megbetegedésekre, meg a bambuszgerincre, de ha tenyésztőtől veszed, ezek a veszélyek eléggé lecsökkennek. Én a Kunbox kennelből vettem és nagyon meg vagyok az egészségével elégedve. Nem utolsó sorban szép kutya is, sok csúnya szaporítós boxert láttam már. Ha van még kérdésed, írj!
2015. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nagy a mozgásigénye, mondjuk ha skálázunk, akkor 9-es.

Más kutyával természetesen megfér - ez nem fajtától, hanem neveléstől függ.

Fázós, csak kertben nem tartható, nem jó neki sem testileg, sem lelkileg!

2015. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
10-es skálán max 7-es! Akkor tűnik nagyon magasnak az energiaszintje, ha SOHA nincs lefárasztva és csak a kertben van, akkor persze, hogy pörög éjjel-nappal! 2 kutyám van, az egyik boxer és nem ő a magasabb energiaszintű kutya, hanem a németjuhász. Persze munkavonalú, nem a pontyhátú.
2015. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon KÖSZI.
2015. nov. 8. 19:30
 7/7 anonim válasza:
Nagyon jo jelleme van, mi 3an vagyunk testverek, van egy kilenc eves ocsem is, de vele is nagyon joban van. 10es skalan szerintem 7-8 maximum, mas kutyaval is nagyon jol megfer, nekunk most lett melle egy Jack Russelunk, kutyafuggo hogy hogy farasszuk le. En futni szoktam vele, es labdazni, de a legjobb, ha masik kutya farasztja le. Kinti benti kutyanak ajanlott, nem birja a hideget. Van egy par gyakori betegsege, szemere figyelj. Szoret nem kell fesulni, semmi.
2016. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!