Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kistestű kutyákat tényleg...

A kistestű kutyákat tényleg nem lehet szobatisztaságra szoktatni, mert úgy is be fog pisilni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam itt az oldalon hogy a kistestű kutyákat nem lehet szobatisztaságra szoktatni mert nem fogják kibírni mert kicsi a hólyagjuk. Igaz ez? És ha addig nincs előtte víz ameddig nem vagyok itthon akkor is be fog pisilni? kb. 6 óráról lenne szó. Amúgy yorki. :)

2015. nov. 8. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Persze, ne adj neki vizet. A lényeg, neked legyen a jó!

Kaját se adj neki. Még kevesebb a gond!

2015. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság.
2015. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Yorkim van, 6 hónaposan lett szobatiszta. :)

Simán megtanulják, nem kell minden hülyeséget elhinni.

2015. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Te állatkínzó vagy, feljelentelek! Hogyhogy nem teszel neki vizet, normális vagy ?
2015. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Édes istenem.. Nem az a baj, hogy nem akarsz neki vizet adni! Az a baj, hogy anyád viszont adott neked.. Szerintem már ő is bánja, hogy életben tartott..
2015. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Mi az h nem hagysz elötte vizet??? Normalis vagy? Te mit szolnal hozza ha teged is ott hagynanak bezarva szomjazni?
2015. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy így fogom csinálni. Csak nem szeretném hogy az egész lakás pisibe ússzon. Azt kérdezem hogy hogyan tanítsam meg rá mert még sose volt kutyám. Nem kell egyből lehurrogni. :) De nyugi fogok neki kint hagyni vizet. :)
2015. nov. 8. 10:24
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha eszreveszed h bent a lakasban pisilni akar akk mondod neki h fuj nemszabad, felkapod es kiviszed az udvarra, ha latod h ott pisil akk jol megdicsered. Elöbb utobb meg fogja tanulni.
2015. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hagyd. Nem kell neked kutya. Max plüss.
2015. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mert???????????????????
2015. nov. 8. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!