Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy válhat a kutyámból...

Hogy válhat a kutyámból terápiás kutya?

Figyelt kérdés
szereti a gyerekeket,nyugodt,okos,engedelmes,érletében még senkit sem harapott meg. A szomszéd kislány betegesen félt a kutyáktól de az én kutyámmal egy honap alatt megszerettettem vele és most már saját kutyája is van. Az utcában ahol lakunk a gyerekek imádják hétvégente van aki becsenget hozzánk hogy egy 10 percre hozzam ki mert szeretnenek vele jatszani. Gondolom kellenek papirok,engedelyek de ezeket hol,hogy szerezzem meg? Nyaron gondoltam elmehetnek vele ovikba meg gyerekekhez akik felnek a kutyaktol. Segitsetek lecci🐶
2015. nov. 8. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell vele végezni egy tanfolyamot.

Aztán utána.

Googlizz rá,hogy felétek hol tartanak ilyen tanfolyamokat.

2015. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak segítőkutyás szervezetek az ország több nagyobb és kisebb városában. A közeledben levőkkel vedd fel a kapcsolatot, ők tudnak továbbiakat.


[link]

2015. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és sok sikert! :)
2015. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!