Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg?

Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel kutyát szeretnénk, már meg van a fajta és a tenyésztő is. De a páromban kételyek merültek fel, hogy ő nem biztos, hogy minden nap lemenne vele sétálni. Én el vagyok kötelezve mellette és volt is kutyám gyerekkoromban, csak már meghalt. De ő fél egy kicsit. Viszont vagy együtt csináljuk vagy akkor ne legyen kutyánk. Egyébként felelősség teljes és szerintem nem lenne probléma, az életünk jelenleg teljesen belefér egy kutya és tudnánk biztosítani a megfelelő életet. Csak meg kellene győznöm arról, hogy ne féljen emiatt.

2015. nov. 8. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem most beijedt,hogy 10-15 évig hányszor fogja ő még levinni a kutyát :D


De idővel hidd el ha meg van a rendszer,már rutin lesz a kutyasétáltatás.


Majd ha ott lesz a kutya akkor másképp gondolja és lehet ő lesz az aki állandóan le akarja vinni. De akár be is oszthatjátok.Attól függően,melyikőtök,hogy dolgozik.

Pl: reggel te viszed le, délután párod,este pedig közösen.

Mondhatod,hogy ha majd nem lesz kedve leviszed te.Ne aggódjon ez miatt,persze mindenképpen úgy vállaljátok,hogy közös legyen és ne csak pl tied.

2015. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben :) köszi :)
2015. nov. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!