Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 éves kutyát át lehet...

Egy 4 éves kutyát át lehet nevezni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mondanátok olyan nevet ami jo a Molly helyett?
2015. nov. 9. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Hát, figyeld ki milyen kutyád van, és aszerint adj neki nevet.

2015. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, mindent megtanulnak ennyi idősen is.

Amúgy szerintem a Molly cuki név, az én kutyámat is így hívják :)

Milyen fajta kutyáról van szó? Nem kell, hogy az új név hasonlítson a régire, ha amiatt kérdezed.

2015. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyos a Molly név:)

De ha neked nem tetszik, olyat válassz, ami rímel, tehát O-I legyen a magánhangzó :) Kutyanevnap.hu-n sok kutya név van, én mindig onnan néztem ki:D (de egyébként a mostani kutyámat úgy fogadtam örökbe, hogy nem volt neve, illetve nem tudtam hogy mi az eredeti neve, elneveztem, aztán 3 nap alatt teljesen magáénak tudta :))

2015. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Meg annyit hogy milye. Nevet ajanlotok a Molly helyett?
2015. nov. 9. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
a kutyanevnap.hu-n több száz név van. Ha már magadtól nem tudsz nevet adni a kutyádnak, legalább vedd a fáradtságot, hogy megnézed ezt a honlapot, és kiválasztod, melyik illik a kutyádhoz. Mi honnan tudjuk, hogy mi illik hozzá, nem a mi kutyánk. Ennyire nem ismered a kutyádat??? Egyáltalán minek tart kutyát az ember, ha még nevet se tud adni neki magától...
2015. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kommentelőnek ezt a hasznos választ. Valószínűleg azert kérdeztem hogy mert olyat szerettem volna ami hasonlít a Mollyra.
2015. nov. 9. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Wolfi
2015. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!