Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám éltáltatása hogyan?

Kutyám éltáltatása hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám nagyon beteg, nemrégen tükrözték mert folyik a nyála állandóan. Menni már alig tud, alig vagy nem is eszik. Az orvos szerint csontrákos, de ö nem tudja megmondani, azt mondja Pesten megnéznék de 1 millió a vizsgálat, amit nem is nagyon akarok elhinni, de mind1. Szóval az orvos nem akarja elaltatni. Engem viszont zavar hogy szenved, az állatorvost nem lehet kötelezni az elaltatásra? Nyilván 1 millióm nincs egy vizsgálatra, és akkor a gyógyításról még szó se esett.

2015. nov. 11. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másik dokihoz/kórházba!
2015. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ez már a második orvos, ö legalább megröntgenezte, meg vért is vet. Az első az kegyetlen hülye volt. Kösz a tanácsot, az lesz máshova kell vinni mert ebben a városban nincsenek hozzáértő állatorvosok.
2015. nov. 11. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a milliót azért ne hidd el :) Nézesd meg másik dokival, jól felszerelt állatkórházban.
2015. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is hittem el, vicc lenne egy csontminta ennyibe kerülne, egyből mindenki állatorvos akarna lenni.
2015. nov. 11. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egy másik állatorvost javasolok.
2015. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!