Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig fog ennyire...

Mennyi ideig fog ennyire fájni egy kutya elveszítése? Tegnap este ment el, és azóta csak sírok, olyan hihetetlen, és rémes.20/L

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hét, és kicsit talán könnyebb lesz, de fájni mindig is fog. Gondolj a szép együtt töltött időre.
2015. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Hat kutyát temettem el, és mindegyik fáj a mai napig. Igaz, én a kutyákat jobban szeretem az embereknél.
2015. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon sajnálom a kutyudat!


Én a mai napig nem tudom elfelejteni, holott évekkel ezelőtt volt.

Plusz még erre rá másfél hónapja az extra kedvenc cicámat is elvesztettem.


Sok-sok kitartást, és őszinte részvétem!

2015. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokaig. Nekem meg most is faj h nincsenek velem pedig mar van amelyik sok eve meghalt:(
2015. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örökké... :(


részvétem! kitartás! gondolj eggyüt töltött szép időkre... bár tudom h attól csak még jobban előjönnek a könnyek de csak az elején majd 1-2 hónap mulva mosolyt is fog csalni az arcodra nem csak könnyeket...

2015. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Örökké fog fájni, csak egy idő után emlékszel majd a jó emlékekre is, amitől elviselhetőbb lesz. Nekem 1 éve ment el a 10 hós kutyám.

Részvétem :(

2015. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám "Pici" évekkel ezelött meghalt. Szegényt 12 évesen el kellett altani mert rákos volt. A mai napig fájdalommal gondolok rá. Ha elmegyek vagy éppen hazajövök akkor mindig üdvözlöm ...
2015. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 CcAaSs válasza:
100%

Hosszabb ideig, amíg megtanulsz együtt élni - az "élet velejárójával" - az elmúlással, de sokkal rövidebb ideig, amennyiben sikerül új TÁRSAT választanod megad mellé!

Ha megengeded – tapasztalatom alapján - javasolom, hogy „legközelebb” előre gondoljál a „váltásra”, így nemcsak hogy az „öregedő” társadnak aranyozod be az életének utolsó időszakát, egy kis/fiatal/ugribugri kutyatárssal, de magadnak is könnyebbé teheted az elkerülhetetlen tragédiát!

Együtt érzek veled ....

2015. nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: Jaj, ne is mondd... A kiskutyánk is majdnem belepusztult az öreg elvesztésébe, azt mondtam, soha többé nem csinálok ilyesmit.
2015. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Simike45 ***** válasza:

Világéletemben volt kutyánk, most 70 vagyok, vagyis jó néhányat elvesztettem életem során. Akármelyikük jut eszembe, mindig sajgó szívvel gondolok rá, mindegyiket másért lehetett szeretni. De sokkal rosszabb lett volna, ha nem pótoljuk a hiányát mielőbb egy másikkal. Ha jól bántunk vele, megértettük őt, megadtuk neki, amire szüksége van egy állatnak, szeretetet, megfelelő gondoskodást, akkor ő boldog volt velünk és jó élete volt - erre kell gondolni. És arra, hogy valahol vár egy másik, talán rácsok között, kétségbeesetten, könyörgő szemekkel -vigyél magaddal, legyél jó gazdim, engedd, hogy szerethesselek. Mindhárom jelenlegi kutyánk talált vagy befogadott, végtelenül ragaszkodóak, és állítom, tisztában vannak a szerencséjükkel,hogy jó helyre kerültek.

Egy fontos tanács: mélyen lelkileg sérült felnőtt kutyával csak az kezdjen, akinek ideje és türelme lesz hozzá, hogy feledtesse vele az átélt keserveket. Tehát: új kutyus, és újabb szép történet kezdődik az életben.

2015. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!