Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs valakinek kölcsönbe egy...

Bambi99 kérdése:

Nincs valakinek kölcsönbe egy husky kutyusa? Vagy menhelyről kölcsön adják nekem?

Figyelt kérdés
Egy rövid filmet forgatnék vele, tényleg csak pár percre kéne és cserébe megszeretgetném :)

2015. nov. 12. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
(Budapest)
2015. nov. 12. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ezert normal ember fizet. Hiszen mit kapok en cserebe azert, hogy felhasznalhattad a kutyamat egy filmbe, ami lehet, hogy neked hasznot hoz?!?!

Kapom az emleket, hogy megszeretgetted, vagy az ujsagcikket, hogy befutott a film es en voltam az a balfek, aki ingyen adta ehhez a kutyajat es semmi maradando hasznot nem kap cserebe?

Vagy keress ismerost vagy szallj le a magas lorol es fizess rendesen egy gazdanak!

2015. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előttem szólóval. Ráadásul, nem tudom, milyen filmről van szó, de bármilyenről is, be kell tanítani a kutyát, ami nem olcsó mulatság. Ráadásul a husky nagyon önfejű fajta.
2015. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 macdln ***** válasza:
100%
Én nem adnám oda a kutyámat egy idegennek, még pénzért se.
2015. nov. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lemész egy kutyafuttatóra, kiszúrsz egy huskys gazdát, beszédbe elegyedsz vele, összebarátkoztok, megismeritek egymást, csináltok közös programokat, aztán hetek, hónapok múlva felveted, hogy esetleg forgathatnál-e a kutyájával. Ha igent mond, nagyon szépen megköszönöd. Természetesen nem adja "kölcsön", ő maga kíséri el a kutyát a forgatásra, és aztán hazaviszi. Fenntartod továbbra is a jó kapcsolatot, amit mondani sem kell, hiszen a barátság már csak ilyen.
2015. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fajtamentés tud neked segíteni, ha utána fölhasználhatják a filmrészletet gazdikereső hirdetésként.

[link]

2015. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!