Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy masfel éves pitbull...

Van egy masfel éves pitbull kutyám csak sovány. Valaki valamit hogyan tudnam fel hizlalni?

Figyelt kérdés
Farhátot és csirke darabokat adok neki enni de nem akar hizni

2015. nov. 12. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
főtt rizs fél kg benne napi fél kg csirkecsont hússal, esetleg napi fél répa belefőzve a rizsába. ettől két hónap alatt tuti felszedn 10 kg-ot a kutya. nálunk ingyen kaptak töpörtyűt, az itteni sütödéől, egy zsákkal megettek 2-3 hét alatt. hát rajtuk is ragadt a sok súly, azóta alig akarnak pározni.
2015. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
márkásabb táp . marhahús , egyszer hallottam olyat h van aki csirkebelet ad a kutyának .. mert sok benne a tápanyag vitamin .. a ka.iban :D nem tudom h ez igaz e . de ha jobban belegondolok igaz lehet . a növények fejlődésén is segít a trágya .és ami azt illeti biztos h igaz mert van egy kutyám ami soványan került hozzám bejártam vele a dokinál is h mit tanácsol , mert alig eszik és megy tovább . ugrál és lemozogja amit megeszik , ezért nem hízik . de amióta bejár velem a tyúkokhoz azóta hízott :D mindig belenyal abba amit a tyúk elpottyant . kifejezetten keresi kutatja és megeszi :D
2015. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvass utána a BARF etetésnek (és értelemszerűen alkalmazd is, tényleg grammra kiszámolva, hogy miből mennyit kap a kutya), a húsokat igyekezz úgy válogatni, hogy zsírosabbak legyenek, de ha az sem elég, akkor még told meg egy kis rizzsel vagy hájjal.
2015. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj többet és másfajta húst is, pl combot.
2015. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csirkefarháton nem hízik? Aminek a háromnegyede csont meg mócsing? Ejnye.

Sz**ból nem lehet várat építeni.

Ahogy előttem is írták, nézz utána a BARF vagy PREY etetésnek, ha ragaszkodsz a nyers etetéshez, vagy pedig vegyél neki valami jó minőségű (minimum 600-1000 Ft/kg) száraztápot. Ha az anyagiak is számítanak, a BARF olcsóbb, de több vele a macera, mert nem csak annyiból áll, hogy öt kiló csirkenyakat elébe borítok a kutyának, hanem minőségi alapanyagokat, zöldségeket, gyümölcsöket, húsokat kell beszerezni, megfelelő arányban összekeverni, kvázi plusz egy főre kell "főzni" naponta.

Gyorssegélyként főzz neki rizst, jól puhuljon meg. Kell a szénhidrát, főleg hogy jönnek a hidegek.

2015. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sok hus és rizs



amugy a soványság jele lehet> giliszta, vagy felszivodási zavar

2015. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orijen Red, az egyik legjobb táp, szerintem érdemes lenne kipróbálnod.
2015. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!