Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van az, hogy a 12 hetes...

Mitől van az, hogy a 12 hetes kan kiskutyának gennyes a kukija? Ez valami komoly betegség lehet? Felkeressek egy állatorvost?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komoly, viszont gyógyszer az kell rá. Gondolom, valami húgyúti fertőzés lehet.
2015. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, az én kutyámnak akkor van ilyen "folyása", (kan kutya), ha sokáig kint van a hidegen. Tehát felfázás, már kapott rá egyszer gyógyszert, aztán inkább vigyázunk, hogy ne fázzon fel.
2015. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Mitől van? 1000 oka lehet, mint ahogy ennyi kezelése is. Komoly? "Nem teljesen, normális és egészséges." Ne vicceljünk már, persze, hogy komoly. Ha te kukid lenne gennyes elmennél vele orvoshoz vagy szednél rá valamit? Ha a válasz igen, nem értem mi a kérdés. A kutyának is annyira fáj, kellemetlen és probléma mint neked lenne. Azonnal orvos, igen hétvége van, igen létezik állatorvosi ügyelet.
2015. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat,a bunkó válaszokra meg nem vagyok kíváncsi,honnan kéne tudnom ezt,egy kutya nem ugyan olyan mint egy ember, mindenkinél más
2015. nov. 14. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

vidd el orvoshoz.

az enyémnek is volt hasonlója, én is megijedtem, de nem genny volt. csak egy váladék, aminek van védelmi, jótákony hatása is (embereknél is van ilyen, mindkté nemnél), de melegben pl "bepálik", olyankor elfertőzödhet. nekünk a kutya megoldotta magának, szóval nem kellett kezelni, de súlyosabb esetben kaphat rá gyógyszert vagy valamit, szóval irány az orvos.

2015. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát kedves kutyagazda, gratulálok!

A kutyák nem tudnak beszélni, de attól még vannak érzései, fájdalmai, gondolatai. Még, hogy nem tudtad hogy olyan érzései vannak mint az embereknek!! Ha beléd rúgnak, az ugye fáj. Ha a kutyába rúgnak bele, akkor neki is ugyanannyira fáj mint neked. Neked is rossz ha le se sz*rják a fejedet. A Kutya, elárulom, DEPRESSZIÓS is lehet attól ha nem foglalkozol vele.

Szóval Őt ez biztos zavarja, vidd el a dokihoz!

2015. nov. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!