Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy pitbull/amstaff...

Mekkora egy pitbull/amstaff nyakmerete korbe?

Figyelt kérdés

A baratnomnek ilyen kutyusa van, azt nem tudom, hogy melyik a ketto kozul, sajnos en nem ertek hozza, de szulinapjara veszek ajandekokat es ezek koze szeretnek egy nyakorvet is becsusztatni :) felnott kutyus.

Akinek van a ket fajtabol valamelyik, lemerne es leirna, azt nagyon megkoszonnem! Tobbet is irhattok, mert nyilvan nem egyforma meretu minden kutya nyaka es ugy nagyjabol be tudnam loni, hogy hany cmes kell.

Allithatosat veszek, csak sajnos fogalmam sincs hany cmeseknel nezelodjek, a segitseget koszi^^



2015. nov. 14. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 40-55 között próbálkozz. Alapból 45-50-et mondanék, de ugye minden attól függ, hogy mekkora az adott kutya, meg mennyire izmolt a nyaka. Csomó különböző méretű keverék meg szaporított van, amit eladnak pitnek/staffnak, szóval nehéz pontosan belőni.
2015. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 éves kan pitbull: 42 cm
2015. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettő amstaffom is van. A szuka széles, tankszerű, ahogy a nagykönyvben meg van írva, a nyaka 50 centi. A herélt kanom kis mentett stafford, vékonyka, szikár, az ő nyaka 57 centi. Én is sokszor rácsesztem, mert nem mértem le a nyakukat, csak vettem a nyakörveket, amiket vihettem is vissza. :D

Pontosan le kell mérni a kutyus nyakát, az én példámból is látszik, hogy a testalkat nem mérvadó a nyak körméreténél. :)

2015. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, de most talaltam egy ellenallhatatlan hamot a neten, ami tobb meretben rendelheto es tuti imadna a baratnom, de csak 40-100cmesig van raktaron. Mekkora a mellkas kormetere es a szugymetere kb egy pitbullnak/staffnak?:)
2015. nov. 14. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es méretű K-9 IDC hám kb. :D Több kutyán tesztelve (0-ás meg 2-es hámom van, mindegyikre az 1-es lenne igazán jó :D).

Annak amellkas átmérője 63-85 cm.

2015. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, akkor nekem nagyon kisméretű kutyám van, az enyémnek 46 cm az átmérője, vaaaagy rosszul mértem:D:D
2015. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!