Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kiskutyának 10 mm-es...

Kistestű kiskutyának 10 mm-es vagy 25 mm-es nyakörvet javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy a 10 mm jobb-e, mert kisebb, vagy pont, hogy rosszabb, mert bevág... Köszi!

2015. nov. 15. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A kistestű elég tág fogalom... Mekkora a kutya, mekkora a nyakbősége, hosszú-e a nyaka vagy tömzsi?

Ha küldenél egy képet könnyebb lenne tanácsot adni. Egy csivavának 10mm széles bőven elég, de egy staffordshire bullterriernek meg 25mm-es a jó.

2015. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vékony nyakú, nem bull-típusú kutya, inkább érzékeny öleb. És még kicsi, 2 hónapos. Ha megnő, olyan 30 cm lesz a marmagassága.

Képet nem tudok feltölteni, még nincs nálam.

2015. nov. 15. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor neki szerintem elég a 10 mm-es is :) Max. ha már elérte a végleges méretét és úgy látod, keskeny a nyakörv, veszel neki egy szélesebbet.
2015. nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2015. nov. 16. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
10 mm, ha esetleg vastagabb kell majd, a 25 akkor is nagyon vastag kistestű, normál nyakúnak (nekem nagyobbacska, de még közepes kutyám van, neki szoktam 20-25 mm-eseket venni).
2015. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mentek a zöld kezek!
2015. nov. 17. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!