Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele h ne...

Mit csináljak vele h ne legyen agresszív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy féléves mudi kiskutyám. Nagyon agresszív és nem tudokk már vele mit kezdeni. A kisebb kutyának mindig neki megy..egyszer engem is megharapott elég erősen.. Állandóan ugat mindenért(bár ez annyira nem zavaró). Régebben voltam vele sétálni de minden emberre és állatra vicsorgott és ugatott..Most már nem nagyon merek vele sétálni mert félek h kirángatja magát a hámból és neki megy valakinek..:( Mit csináljak h ne legyen ilyen agresszív?:( Kérlek segítsetek!!

2015. nov. 16. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kutyasuli,gyorsan


És mindenképp el kell vinni sétálni, próbáld olyan helyre vinni, ahol kevesebb az embwr

2015. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a gyors választ! :)
2015. nov. 16. 21:40
 3/13 bollocks ***** válasza:
8%
Keress neki megfelelő gazdát.
2015. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én úgy vélem h megfelelő gazdája vagyok. Van 2 másik kutyám is.. Mindegyikük ugyanazt a nevelést kapta mint ő.
2015. nov. 16. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Nevelés. Kutyaiskola!!!

Pórázzal sétáltasd, ne hámmal.

2015. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert nincs megfelelően nevelve. Az nem megoldás, hogy nem sétálsz vele, csak még dilisebb lesz, hiszen be van zárva. Keress egy szakembert, aki megtanít kezelni.
2015. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy azt a nevelést kapja mint a masik két kutyam. De valamiért egyszer csak bedilizett.
2015. nov. 17. 15:08
 8/13 bollocks ***** válasza:
53%
Mondtam már, ha egy féléves kutyával nem tudsz mit kezdeni, keress neki megfelelő gazdát.
2015. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt a hiba. A kutyák mások! Más nevelés kell egy finom, érzékeny labradornak, mint egy önálló, domináns, de mellette bizonytalan kutyának! Őt ne úgy neveld, mint a többi kutyádat, hanem úgy, ahogy a mudid igényli.

A hámot felejtsd el, egy vékonyabb nyakörvben vagy retriver pórázban sétáltasd. És kutyasuli minél hamarabb! Így csak kínzod, hogy nem dolgozol vele, nem sétáltatod, nem foglalkozol vele eleget!

2015. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezek szerint neki nem jó az a nevelés, ami a másik kutyádnak.

Ő másmilyen, másfajta nevelésre van szüksége.

Kérd kiképző segítségét.

2015. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!