Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért dagadhat be a sharpei...

Miért dagadhat be a sharpei kölyök kutyám hátsó lába?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, h shar pei láza lenne, mert nem lázas, csak a bal hátsó lába fel van dagadva a bokájánál (vagy csánk? Nem igazán tudom hogy hívják pontosan). Láthatóan fáj neki, de étvágya van, eszik iszik rendesen. Lehet a lépcsőzés a baj?

2015. nov. 20. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál màr arra, hogy orvoshoz vidd?
2015. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bollocks ***** válasza:
100%
Shar pei láz lesz az, vidd el orvoshoz, még mielőtt súlyosbodna a helyzet. És vigyél egy zsák pénzt is, nálunk legutóbb lábanként 15000 volt a kezelés.
2015. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam.. De kocsi csak délutánra lesz.

Nyilván nem vagyok hülye és hagyom h szenvedjen, csak hátha valakinek ből már hasonló és addig is tud segiteni.

De köszi. És el fogom vinni amint tudom.

2015. nov. 20. 08:40
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Pénz nem számít csak legyen jól

Akkor délután doki. 1x már belázasodott egyről a kettőre egy este, akkor nem volt bedagadva a lába és el is múlt masnapra.

Ez egyébként gyakran elő fog jonni? Vagy hogy kell ezt elkepzeln

2015. nov. 20. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, sikerült dokihoz vinni? Mi történt vele?

Lehet a lépcsőzés is baj, bár nem látom a kutyát, szóval nem tudhatom. Mond el majd, hogy mit mondott a doki.

És jobbulást! :)Remélem nincs nagy baj.

2015. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvittem. Adott neki gyulladascsokkentot amit szednie kellett pár napig, de másnapra semmi baja nem volt. Azt mondta ez ennél a fajtanal gyakori és kinovi kb 1 éves korára (enyém most 6 honapos) Azóta megint volt ilyen. Akkor nem vittem el és elmúlt magatol.Délelőtt Bedagadt reggelre semmi! Ahogy az első alkalomnal is. És nem került sokba. Pár ezer ft volt a gyogyszer.
2016. febr. 18. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!